Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oslona pod silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto z Was jezdzi bez oslony pod silnikiem? Oberwala mi sie i zastanawiam sie, czy nie zdjac jej calkiem bo to juz drugi raz, poza tym jest juz peknieta.

Jak myslicie, moge jezdzic bez tego plastiku?

Opublikowano

tak, ale bedzie glosniej przy duzych predkosciach

Opublikowano

Będzie też większy opór powietrza , a co za tym idzie większe spalanie.Silnik będzie się bardziej brudził :one:

Opublikowano

myślę że warto kupić nawet podróbkę

troszkę zabawy z montażem może być ale koszt niewielki (pod silnik ~70zł; pod skrzynie ~70zł) no i lepiej jak jest :a4fan:

Opublikowano

Ja też zostawiłem swoją w zaspie :( mam zamiar kupić jak najszybciej.

Tobie też radzę, zobaczysz jak szybko zasyfi się cała komora silnika a tak jest czysciutko :one:

Opublikowano

A i w zimie nie dobrze , bo sól się dostaje w zakamarki, a tak zawsze jakaś ochrona.Warto też wspomnieć o kunach , które mogą wiele szkody zrobić przegryzając co nieco.

Opublikowano

Ponowie, a osłona od passata b5 , nie podejdzie po drobnych modyfikacjach? A tak nawiasem mówiąc, u mnie jest już 3 osłona, poprzednie mialy krótki zywot...

Opublikowano

hehe to widzę ze nie tylko ja mam ten problem,ja ściągnąłem od skrzyni też zeby czasem i ona mi sie nie urwała,przy okazji zobaczyłem ze rolka od klimy jest uszczerbana i drze mi pasek , także jutro niunia jedzie na warsztat. Kocham zimę!!! :mikolaj: a na dodatek w pracy ,kumpel cofając Renault Kangoo udzerzył mi zawiasami dzrzwi w bok mojej Audiny i tera mam szał wkurwien.a ,bo jest wgniecenie i odprysk farby, ale za wszystko on zapłaci!!!! Nienawidzę zimy!!!!!! Wy tez macie takie wypadki!!!???

Opublikowano
  • Autor
Ponowie, a osłona od passata b5 , nie podejdzie po drobnych modyfikacjach? A tak nawiasem mówiąc, u mnie jest już 3 osłona, poprzednie mialy krótki zywot...

Podejdzie. Nawet bez modyfikacji, bo sa identyczne. Wiem cos o tym, bo moj ojciec ma takiego passata..

Opublikowano
Kto z Was jezdzi bez oslony pod silnikiem? Oberwala mi sie i zastanawiam sie, czy nie zdjac jej calkiem bo to juz drugi raz, poza tym jest juz peknieta.

Jak myslicie, moge jezdzic bez tego plastiku?

zakładac i nie marudzic .... :diabelek:

koszt niewielki a zalet bardzo dużo ...

(termika/wygłuszenie/ochrona przed brudem/uderzeniami/itp,itd ....)

Opublikowano

ja tez nie mam i dzis mialem potezne klopoty!!!

jechac do rowinskiego czy kupowac i montowac na wlasna reke?

ile taka przyjemnosc?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.