Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie odpala za każdym razem AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mój kumpel ma AJM-a, który robi psikusy przy odpalaniu... Kręci, kręci i kręci rozrusznikiem i nie odpala... po cofnięciu kluczyka i ponownym przekręceniu pali od strzała. Problem zaczął się nasilać i teraz na 5 prób odpalenia 2 razy odpali a 3 nie. VCDS nic nie wykrył.

Ktoś miał taki przypadek?

Opublikowano

Sprawdź obroty silnika podczas odpalania , ieśli będą za małe to nie odpali, a przyczyną może być aku , rozrusznik lub stacyjka.

Opublikowano

Może zawór na pompie się przycina i blokuje paliwo. Moja odwaliła mi taki numer. Po ponownym odpaleniu było ok.

Opublikowano
  • Autor

Kręci bardzo dobrze (szybko) i AKU jest zdrowizna, rozrusznik również.

Zawór hm... Tylko zapowietrzałby się a tu nic. Bo jak kręci to bez zadnego zająknięcia bardzo długo i nie odpala, po ponownym przekręceniu kluczyka na dotyk dosłownie.

Opublikowano

uszczelki PD ??

Opublikowano

a nie zapisuje sie blad immo?

uszczelnienia PD to dobry trop,

ale nie tylko zlaczki PD do docisniecia, zuzyta tandem pompa.

Opublikowano

Krzysiek AJM też ma pompę w zbiorniku ... bez niej co prawda powinien zapalić ale zobacz też tam

Opublikowano

Spr immo a potem vagiem czujnik obrotów wału. Ojciec walczył ze swoim asz w toledo prawie pół roku wymienił pół układu paliwowego, aku, czyścił wtryski po wymianie tego czujnika wszystko sie uspokoiło.

Opublikowano

Może zawór na pompie się przycina i blokuje paliwo. Moja odwaliła mi taki numer. Po ponownym odpaleniu było ok.

AJM To silnik na PD nie na zwykłej pompie

uszczelki PD ??

Problemy z odpaleniem były by np po nocy

Spr immo a potem vagiem czujnik obrotów wału. Ojciec walczył ze swoim asz w toledo prawie pół roku wymienił pół układu paliwowego, aku, czyścił wtryski po wymianie tego czujnika wszystko sie uspokoiło.

Jeżeli immo, odpalał by na 2s i gasł.

1. Czujnik położenia wału do gruntownego sprawdzenia.

2. Przekaźnik zasilania ecu (zimne luty)

3. Konektory na pd

Opublikowano
  • Autor

Uszczelki wymienione, konektory podociskane.


Immo tak jak mówi kolega, 2s by chodził.


Może zawór na pompie się przycina i blokuje paliwo. Moja odwaliła mi taki numer. Po ponownym odpaleniu było ok.

AJM To silnik na PD nie na zwykłej pompie

uszczelki PD ??

Problemy z odpaleniem były by np po nocy

Spr immo a potem vagiem czujnik obrotów wału. Ojciec walczył ze swoim asz w toledo prawie pół roku wymienił pół układu paliwowego, aku, czyścił wtryski po wymianie tego czujnika wszystko sie uspokoiło.

Jeżeli immo, odpalał by na 2s i gasł.

1. Czujnik położenia wału do gruntownego sprawdzenia.

2. Przekaźnik zasilania ecu (zimne luty)

3. Konektory na pd

Sprawdzę 1 i 2 :)

Dzięki ;-)

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Może zawór na pompie się przycina i blokuje paliwo. Moja odwaliła mi taki numer. Po ponownym odpaleniu było ok.

AJM To silnik na PD nie na zwykłej pompie

uszczelki PD ??

Problemy z odpaleniem były by np po nocy

Spr immo a potem vagiem czujnik obrotów wału. Ojciec walczył ze swoim asz w toledo prawie pół roku wymienił pół układu paliwowego, aku, czyścił wtryski po wymianie tego czujnika wszystko sie uspokoiło.

Jeżeli immo, odpalał by na 2s i gasł.

1. Czujnik położenia wału do gruntownego sprawdzenia.

2. Przekaźnik zasilania ecu (zimne luty)

3. Konektory na pd

Mój błąd. Nie załapałem.

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

1. Czujnik położenia wału do gruntownego sprawdzenia.

wyrzucił by to VAG

Opublikowano

1. Czujnik położenia wału do gruntownego sprawdzenia.

wyrzucił by to VAG

nie koniecznie.

najbardziej prawdopodobny jest jednak przekaźnik zasilający ecu

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Podobno byla to wina zasniedIalej klemy plusowej przy akumulatorze...

Wysłane z mojego GT-S7710

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.