Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Samochodzik nie odpala :(:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Problem wygląda następująco. Przy próbie odpalenia takie objawy:

1) Pokazuje brak paliwa

2) Cały czas się świeci kotrolka ESP

3) Jak przekręcę kluczyk to rozrusznik tylko raz przekręci i cisza

Wczoraj wieczorem samochód jeszcze normalnie jeździł, aczkolwiek przy odpalaniu pojawiało się ostrzeżenie (Napis cośtam na B) i czerwony znaczek (!) - podobny do ręcznego. Miałem to dzisiaj sprawdzić ale nie zdążyłem. Postaram się dzisiaj podpiąć VAG'a ,ale ne razie czy ktoś może miał podobny problem???

Z innych rzeczy ostatnio miałem wymieniany pompowtryskiwacz ....

Opublikowano

wymień akumlator i będzie ok :good:

Opublikowano
  • Autor

To idąc za ciosem jaki akumulator polecacie ?

Opublikowano

taki jaki był jeżeli chodzi o moc rozruchową a firma to już twój wybór, ostatnio aku strasznie podrożały, odpal swoje Audi z kabli, a aku podładuj sprawdź stan elektrolitu może obejdzie się bez wymiany :good:

Opublikowano

MOLL byl oryginalnie

Opublikowano

Podjedź do jakiegoś sklepu,serwisu z akumlatorami to Ci sprawdzą, pomierzą i doradzą jaki wybrać akumlator.

Na forum tez jest kilka tematów odnośnie akumlatorów.

Opublikowano

To idąc za ciosem jaki akumulator polecacie ?

zdecydowanie Varta, ciekawa jest seria silver dynamic

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie!! Dzisiaj postaram się ogarnąć temat i dam znać :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 10:27_________________________________________________OK - po wymianie samochód odpalił :) ... ale:

1) Cały czas pali się ikonka ESP

2) Na początku nie łapał wogóle sygnały z kluczyka. Dopiero po jakimś czasie dało się go be problemów zamknąć.

Wiecie co to może być? Dzisiaj postaram się jeszcze logi z VAG'a załączyć.

Opublikowano

Dzięki wielkie!! Dzisiaj postaram się ogarnąć temat i dam znać :)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 10:27_________________________________________________OK - po wymianie samochód odpalił :) ... ale:

1) Cały czas pali się ikonka ESP

2) Na początku nie łapał wogóle sygnały z kluczyka. Dopiero po jakimś czasie dało się go be problemów zamknąć.

Wiecie co to może być? Dzisiaj postaram się jeszcze logi z VAG'a załączyć.

Miałeś wydojony aku,wykasuj błędy i powinno być wszystko ok. ....
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak....

1) Kluczyk - okazało się że jeden mam totalnie wyładowany :) (normalnie same zbiegi okoliczności)

2) ASP - ikonka zniknęła jak tylko przejechałem kilka metrów.

Dzięki za pomoc ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.