Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opinie na temat gwintu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zaczerpnąć opini na temat gwintu FK AK-Street .

Jeździł ktoś na nim , opłaca się brać nowy ?

Teraz mam Ta-tesco który się właśnie skończył tył. Szuakam również używanego gwintu ale ciężki temat :kwasny:

Opublikowano

poszukaj czegos markowego.... Generlanie śmigałem na gwincie dosyć mocno skręconym i....lekko beton był ale przynajmniej dzieki temu opon o ranty nie tarło

Opublikowano

Szuakam również używanego gwintu ale ciężki temat

cierpliwości :wink:

FK nie jest taki tragiczny ale chyba lepiej troche dołożyć do AP albo szukać porządnej używki

Opublikowano
  • Autor

Szuakam również używanego gwintu ale ciężki temat

cierpliwości :wink:

FK nie jest taki tragiczny ale chyba lepiej troche dołożyć do AP albo szukać porządnej używki

Trochę do AP ? Chybs drugie tyle :grin:
Opublikowano

no racja, sporo trzeba dołożyć :decayed: ale nic lepszego w zbliżonej cenie nie ma ;)

ja nadal szukał bym dobrej używki :hi:


btw jak wrażenia z jazdy na TA?

Opublikowano
  • Autor

Nie jest twardy ani miękki. Za te pieniądze myślę że się opłaca. Choć teb ak street chyba lepszy

Opublikowano

Jezdze na fk ,w tej cenie bardzo dobry gwint ,wkłady ma od koni.Dobrze wybiera nierównosci.Ogólnie dużo osób wybiera ten gwint bo jest "sprawdzony" i cieszy się dobrą opinią :)

Ewentualnie tak jak misiek pisał AP albo uzywke ale radze szukać na ebay'u bo u nas to kupisz wielkie g... markowe ,które albo jest wyciągnięte z jakiegoś padła ,które zostało przywiezione z niemiec albo "prawie nówka pół sezonu przejeżdzone"

Opublikowano
  • Autor

Jezdze na fk ,w tej cenie bardzo dobry gwint ,wkłady ma od koni.Dobrze wybiera nierównosci.Ogólnie dużo osób wybiera ten gwint bo jest "sprawdzony" i cieszy się dobrą opinią :)

Ewentualnie tak jak misiek pisał AP albo uzywke ale radze szukać na ebay'u bo u nas to kupisz wielkie g... markowe ,które albo jest wyciągnięte z jakiegoś padła ,które zostało przywiezione z niemiec albo "prawie nówka pół sezonu przejeżdzone"

Ale fk ak-street czochrasz ?
Opublikowano

Jezdze na fk ,w tej cenie bardzo dobry gwint ,wkłady ma od koni.Dobrze wybiera nierównosci.Ogólnie dużo osób wybiera ten gwint bo jest "sprawdzony" i cieszy się dobrą opinią :)

Ewentualnie tak jak misiek pisał AP albo uzywke ale radze szukać na ebay'u bo u nas to kupisz wielkie g... markowe ,które albo jest wyciągnięte z jakiegoś padła ,które zostało przywiezione z niemiec albo "prawie nówka pół sezonu przejeżdzone"

Ale fk ak-street czochrasz ?

Tak FK ak - street.

Jest taki pół na pół ,nie jest beton ,a zarazem da się całkiem fajnie na nim pośmigać.

Mnie namówił znajomy na gwint marki FK bo ma w vectrze od 3 lat i wszystko chodzi bardzo dobrze :)

Napewno to nie jest KW ani AP ale jedyna rozsądna opcja ,ceny do jakości to FK.

Opublikowano
  • Autor

Jezdze na fk ,w tej cenie bardzo dobry gwint ,wkłady ma od koni.Dobrze wybiera nierównosci.Ogólnie dużo osób wybiera ten gwint bo jest "sprawdzony" i cieszy się dobrą opinią :)

Ewentualnie tak jak misiek pisał AP albo uzywke ale radze szukać na ebay'u bo u nas to kupisz wielkie g... markowe ,które albo jest wyciągnięte z jakiegoś padła ,które zostało przywiezione z niemiec albo "prawie nówka pół sezonu przejeżdzone"

Ale fk ak-street czochrasz ?

Tak FK ak - street.

Jest taki pół na pół ,nie jest beton ,a zarazem da się całkiem fajnie na nim pośmigać.

Mnie namówił znajomy na gwint marki FK bo ma w vectrze od 3 lat i wszystko chodzi bardzo dobrze :)

Napewno to nie jest KW ani AP ale jedyna rozsądna opcja ,ceny do jakości to FK.

:hi:
Opublikowano

Też jeżdżę na fk i jest dobrą opcją zamiast Ta-technics innych w tym przedziale cenowym. Nie jest zbyt twardy i dobrze wybiera nierówności więc polecam

Opublikowano

podajcie jakąś aukcje z tym gwintem FK bo nie moge znaleźć ;/ A co Panowie na gwint MTS ?

Opublikowano
  • Autor

podajcie jakąś aukcje z tym gwintem FK bo nie moge znaleźć ;/ A co Panowie na gwint MTS ?

Za darmo możesz brać w ciemno :wink:
Opublikowano

słyszałem wiele pozytywnych opini o MTS:)

Opublikowano
  • Autor

Ja wręcz na odwrót :wink: Już chyba lepszy jest TA

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.