Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 9jx18 Beda pasowac?


pawel20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy felgi 9jx18 na oponach 245/40/18 beda pasowac do a4b8? Zawieszenie standart. Bardzo prosze o rychla odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy felgi 9jx18 na oponach 245/40/18 beda pasowac do a4b8? Zawieszenie standart. Bardzo prosze o rychla odpowiedz :)

Witaj,

Pewnie zamierzasz włożyć do B8 koła z TT?

Jeśli są to 9 x 18 ET 52 (rozmiar OEM z TT) to upewnij się, że otwór centralny jest 66,6 mm.

Jeśli tak to potrzebujesz dobrać dystanse aby finalne ET było w granicy od 38 do 40

Wówczas możesz spokojnie wkładać ten setup do B8,

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to kola z audi tt. Szukam kol, do ktorych nie bede potrzebowal dystansow. Czyli najlepiej szukac 8x18, z tego co wnioskuje. Nie wiem tylko jakie bedzie odpowiednie et przy oponach 235 lub 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szukaj czegoś z A5 np takie http://www.audifelgi.pl/content/alufelgi-do-audi-a5-a6-a4-allroad sam mam takie i auto wygląda dosyć ciekawie i nie będziesz musiał nic kombinować z dystansami i otworem centrującym.

Edytowane przez Hołowczyc20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj felg 18 8J z Et 43 lub 47 to kola ktory byly montowane w B8 s-line wtedy bedziesz mial pewnosc, ze nic nie bedzie przycierac.

Jesli chces aby kolo nie bylo mocno schowane w nadkolu to musi byc dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się :D zakupiłem felgi 8jx18 z ET 48, średnica centrująca 70mm, podejdą >??

Link do felg http://allegro.pl/felgi-5x112-8jx18-vw-skoda-seat-audi-a4-a6-a8-aez-i5187464244.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...