Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki temp. plynu chlodz. (kolory)


rhinbac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zkupilem czujnik temp plynu zielony taki dobrali mi w sklepie oryginalny 4 pinowy po zalozeniu temp 70 stopni wiecej nie wzrosnie wczesniej jezdzilem na czarnym i temp 90 na zegarach kiedys znowu dobrali mi niebieski i na nim bylo to samo po powrocie do starego czarnego temperature znowu lapal 90 i taka sie caly cyas utrzymywala, jak u was w ADR to wyglada jakie kolory czujnikow macie ? Czy moglem miec pecha i dali mi wadliwe czujniki, sprzedawca tlumaczyl ze musi byc ok bo w samej fabryce go 3 razy sprawdzaja. Na klimatroniku jak spr. temp okolo 87 stopni wiec cos nie tak musi bzc z tymi czujnikami.

Edytowane przez rhinbac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja u siebie orginalnie miałem niebieski wymieniłem na zielony i działa ok, jeśli dobrali Ci w sklepie po nr vin to powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ori czy zamiennik. Zakładaj tylko ori , a i taki może być wadliwy. Zdarza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko juz testowałem 2, niebieski wczesniej i zielony teraz i temp. 70 stopni sie utrzymuje nie wiecej pojade to wymienie na czarny, i zobacze co bedzie sie działo, dziwne ze 2 czujniki daja takie same złe wskazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analogicznie czujnik też powinien być czarny, ja u siebie mam niebieską wtyczkę

Edytowane przez Badzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca Ci dał albo uszkodzone czujniki, albo nie od twojego modelu. Kolor ma małe znaczenie u mnie np.: jest zielony i działa bez problemu, miałem również czarny i również nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wymienie ten zielony wadliwy na czarny w sklepie, jak najlepiej dobierac czujniki wg. marki modelu roku to wiadomo ale jeszcze po nuemrze vin np. mozna albo w inny sposob ? Czarny ktory siedział jest firmy VDO niemiecki spisze numery z niego i dla pewnosci jeszcze im podam ?

Za Oryginalny czujnik 4 pinowy czarny na zamowienie 160 zł zawołał sprzedawca :facepalm: wy tez za tyle oryginaly kupujecie ? Zgodził sie na wymiane tego zielonego na czarny zamiennik włoskiej firmy i jutro ma go posiadac juz, załoze zobaczymy co to zmieni.

Edytowane przez rhinbac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założony zamiennik firmy krzak (awet nie wiem co to za firma) dałem za niego 20 zł 3 miesiące działa bez żadnych problemów :) Części teraz to loteria, kiedyś kupiłem oryginalny czujnik z logo audi kody się zgadzały itd. tylko tyle że czujnik wytrzymał 1 tydzień i padł, więc zależy jak trafisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tymi czujnikami. Ori potrafią być wadliwe a zamienniki to już całkiem. Kiedyś założyłem do ADR zamiennik za 20 zł i chodzi do dzisiaj ( a minęło 5lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Made in Luxemburg (zielone) maja złe wskazania, na klimatroniku 86 a na blacie 70 nie ma, zobaczymym jutro co bedzie z tym wloskim czarnym, i srednia cena tych czujnikow to +/- 50 zł takze nie tak malo, ale cena oryginalu i tak zwala z nog ;)

Czarny zamiennik no name podobno niemiecki za 50 zł działa prawidlowo ;) Jednak kolor wtyczki chyba ma znaczenie, tych made in luxemburg nie polecam :kwasny:

Edytowane przez rhinbac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te made in luxemburg to dziadostwo dwa i walnięte u mnie tak było syf jakich mało


oczywiście kolor zielony czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...