Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie Aparat do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem kupić nowy aparat kompaktowy do max 1500zł

Co Pany/Panie Polecicie

Aparat ma być ogólnie do wszystkiego

Opublikowano

Co to znaczy kompaktowy? mały? Dorzucając 300-400zł masz dobre lustro z podstawowym obiektywem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kompaktowy czyli coś takiego

Sony

RX100

Nie interesuje mnie raczej lustro :)

35f5cbb4635ab857785940c1bd25ec.jpg

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Może Samsung NX300, całkiem fajny sprzęt z wymienną optyką

Opublikowano

Osobiście polecam Nikon'a D3100 + na wstępie wymienić obiektyw na 18-105mm (dla lepszego zbliżenia)

nikon_d3100_18-105mm.jpg

Tak się prezentuje zestawik :)

Nie zauważyłem, że ma być mały ale osobiście myślę, że warto się zastanowić nad tą propozycją.

Edytowane przez githaros2

Opublikowano
  • Autor

Fajny ale raczej chcę coś mniejszego żeby szybko można było użyć i schować
Z tego co widzę dużo osób ma lustrzanki ale co z tego jak nie mają zielonego pojęcia jak tego użyć Ja też nie jestem ekspertem i szkoda sprzętu żeby się marnował

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Fajny ale raczej chcę coś mniejszego żeby szybko można było użyć i schować

Z tego co widzę dużo osób ma lustrzanki ale co z tego jak nie mają zielonego pojęcia jak tego użyć Ja też nie jestem ekspertem i szkoda sprzętu żeby się marnował

i tutaj się z Tobą w pełni zgodzę.

Lustro wcale nie zrobi lepszego zdjęcia na automacie, niż nie jedna małpka. Wiele ludzi kupuję duże body, tylko czasem zastanawiam się po co? Nie raz idąc w góry, widzę jak ludzie taszczą sprzęt wart kilka k, tylko po to, żeby w piękny, słoneczny dzień pstrykać zdjęcie z lampą(czyt. automatu) Teraz zrobił się trend na lustrzanki, nie ważne że się jej nie wykorzystuje, ważne że mam.

A wracając do tematu, może faktycznie warto się zastanowić nad Samsung NX300;)

Opublikowano
  • Autor

No nie głupi ten NX300 co Krumak polecił dobre recenzje ma

Opublikowano

No nie głupi ten NX300 co Krumak polecił dobre recenzje ma

Naprawdę dobry sprzęt. Miałem takiego w ubiegłym roku przez parę dni, miał mi służyć jako mniejsza alternatywa dla lustrzanki Nikona D5000. Jednak przyzwyczajenia sprawiły, iż wróciłem do lustrzanki i kupiłem Nikona D5300.

Opublikowano

Jeżeli kolega pozwoli to chciałem się dołączyć do watku

Jestem laikiem, na aparacie zawsze używałem tylko jednego max 2 przycisków

Ma być podręczny, mieścić się w kieszeni i być nie odczuwalny podczas jady na nartach i innych sportów.

Robię foto bez bawienia się w jakieś ustawienia i coraz częściej jakiś filmik nagram.

I tu pytanie do Was - bo 3 lata temu przed wczasami zimowymi kupiłem NIKON COOLPIX S6200 jako nowy za 320zł - wszystko z nim ok i jest mega poręczny ale jednam nie ma się co oszukiwać jest to raczej aparat z najniższej półki

Co ewentualnie mógłbym kupić co dalej spełniało by kreyteria kieszonkowego aparatu a mimo to jakościowo ja jako laik widział bym różnicę w zdjęciach a w szczególności filmikach - ile i na co trzeba wydać ?

Bo jeżeli ma wydać 1500zł a różnica ma być kosmetyczna to dziękuję

S6200 to już mega stary model i może macie coś sensownego do zaproponowania

Prosze o radę osób które się na tym naprawdę znają - nie piszcie mi "kup ten bo ja mam i jestem zadowolony" i to cała Wasza przygoda z fotografią i nie piszcie mi o aparatach wielkości nie możliwej do schowania w kieszeni kurtki zimowej

Opublikowano

Prosze o radę osób które się na tym naprawdę znają - nie piszcie mi "kup ten bo ja mam i jestem zadowolony" i to cała Wasza przygoda z fotografią i nie piszcie mi o aparatach wielkości nie możliwej do schowania w kieszeni kurtki zimowej

ja może autorytetem nie jestem ale jakieś doświadczenie mam. ostatnio(rok temu) ojciec szukał czegoś poręcznego do wycieczek w góry itd(wytrzymałość priorytet). poszukałem, zaczerpnąłem opinii ludzi bardziej doświadczonych i polecili mi aparaty fuji z serii xp, wodo i kurzo szczelne oraz odporne na wstrząsy. po świętach mogę pokazać jakie robi zdjęcia ale jak na kwotę 600zł i odporność na warunki atmosferyczne jestem zadowolony i ojciec też. kiedyś miałem fuji s5600 i robił zdjęcia na podobnym poziomie.

Edytowane przez robitl

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli kolega pozwoli to chciałem się dołączyć do watku

Jestem laikiem, na aparacie zawsze używałem tylko jednego max 2 przycisków

Ma być podręczny, mieścić się w kieszeni i być nie odczuwalny podczas jady na nartach i innych sportów.

Robię foto bez bawienia się w jakieś ustawienia i coraz częściej jakiś filmik nagram.

I tu pytanie do Was - bo 3 lata temu przed wczasami zimowymi kupiłem NIKON COOLPIX S6200 jako nowy za 320zł - wszystko z nim ok i jest mega poręczny ale jednam nie ma się co oszukiwać jest to raczej aparat z najniższej półki

Co ewentualnie mógłbym kupić co dalej spełniało by kreyteria kieszonkowego aparatu a mimo to jakościowo ja jako laik widział bym różnicę w zdjęciach a w szczególności filmikach - ile i na co trzeba wydać ?

Bo jeżeli ma wydać 1500zł a różnica ma być kosmetyczna to dziękuję

S6200 to już mega stary model i może macie coś sensownego do zaproponowania

Prosze o radę osób które się na tym naprawdę znają - nie piszcie mi "kup ten bo ja mam i jestem zadowolony" i to cała Wasza przygoda z fotografią i nie piszcie mi o aparatach wielkości nie możliwej do schowania w kieszeni kurtki zimowej

Ja zamówiłem Samsunga Nx300 miał być mniejszy ale ja tam czasem lubię się trochę pobawić i wybór padł na Nx300

a tobie polecam Sony Rx100 czytałem trochę o tym aparacie i opinie ma bardzo dobre jak bym nie kupił Nx to brał bym Sony

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Samsung nx300 jeszcze jako tako bo ma w miare uniwersalny obiektyw a Miron na pewno nie będzie siębawił w ich wymiane... A może coś dobrego polecicie z typowych kompaktów ktore kręcą w 1080p a nie hybryd...

Ja bym celował bardziej w dobrego kompakta niż hybryde np.

NIKON COOLPIX AW130

PANASONIC DMC-FT5

Lub coś w tej klasie mocnych kompaktów.

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Jeżeli kolega pozwoli to chciałem się dołączyć do watku

Jestem laikiem, na aparacie zawsze używałem tylko jednego max 2 przycisków

Ma być podręczny, mieścić się w kieszeni i być nie odczuwalny podczas jady na nartach i innych sportów.

Robię foto bez bawienia się w jakieś ustawienia i coraz częściej jakiś filmik nagram.

I tu pytanie do Was - bo 3 lata temu przed wczasami zimowymi kupiłem NIKON COOLPIX S6200 jako nowy za 320zł - wszystko z nim ok i jest mega poręczny ale jednam nie ma się co oszukiwać jest to raczej aparat z najniższej półki

Co ewentualnie mógłbym kupić co dalej spełniało by kreyteria kieszonkowego aparatu a mimo to jakościowo ja jako laik widział bym różnicę w zdjęciach a w szczególności filmikach - ile i na co trzeba wydać ?

Bo jeżeli ma wydać 1500zł a różnica ma być kosmetyczna to dziękuję

S6200 to już mega stary model i może macie coś sensownego do zaproponowania

Prosze o radę osób które się na tym naprawdę znają - nie piszcie mi "kup ten bo ja mam i jestem zadowolony" i to cała Wasza przygoda z fotografią i nie piszcie mi o aparatach wielkości nie możliwej do schowania w kieszeni kurtki zimowej

Ja zamówiłem Samsunga Nx300 miał być mniejszy ale ja tam czasem lubię się trochę pobawić i wybór padł na Nx300

a tobie polecam Sony Rx100 czytałem trochę o tym aparacie i opinie ma bardzo dobre jak bym nie kupił Nx to brał bym Sony

musze własnie popytać i bardziej się przyjrzeć tym 2 modelom - tego sony w foto joker mi polecali a o samsungu tutaj się dowiedziałem

Poczytam, porównam - zobaczę co nikon ma w tej klasie do zaoferowania - i musze coś wybrać pod moje oczekiwania

poczekam jeszcze na uwagi i sugestie w tym wątku

ten nikon mi się podoba ze względu na brak wystającego obiektywu

Opublikowano

Moim zdaniem albo się kupuje dobrego kompakta który ma filmy full hd i większość innych funkcji których i tak nie wykorzystasz a jest odporny na opady i inne warunki atmosferyczne czy upadki albo lustrzanke na której się trzeba już troche znać ... A hybrydy ... Cóż udaje lustrzanke ale n8gdy nią nie będzie a i w te wymienne obiektywy to mało wygodne dla takich ludzi jak ty ... Dajesz automat i pstrykasz... Tyle. Juz cie widzez taką hybryda jadącego na snowboardzie ...

Powered by LG G3s

Edytowane przez Mario22

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.