Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak świateł mijania i drogowych.


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam audi a 4 b 5 z 1997r i problem z światłami ,stało się to gdy zatrzymałem się na chwile na poboczu , zgasiłem auto , po ponownym odpaleniu okazało się ze nie mam świateł inne są sprawne , dodam że to nie przełącznik ponieważ po przełączeniu podświetla zegar . bezpieczniki sprawdzone , proszę o pomoc lub jakąś wskazówkę od czego zacząć ??

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już podobny przypadek, szukaj na forum. Z własnego doświadczenia wiem, że kostka stacyjki może też być temu winna.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli była by to kostka to czy było by podświetlenie w deski rozdzielczej ??

nie moge nigdzie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po prostu nie odbijał kluczyk w stacyjce, jeśli sam go nie cofnąłem, kluczyk pozostawał w pozycji i słychać było jakby rozrusznik kręcił cały czas i nie działały światła, klimatronik. Podświetlenie wydaje mi się, że było.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu odbija i wogóle nawet nie pokazuje mi ze długie są włączone , nie mam na o siły a potrzebuje auta ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum, powinien być już taki temat.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ale żaden nie pasuje


dla pozostałych forumowiczów , gdybyście mieli ten sam problem to winny jest przełącznik świateł mijania . temat uważam za zamknięty i dziekuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ale żaden nie pasuje

dla pozostałych forumowiczów , gdybyście mieli ten sam problem to winny jest przełącznik świateł mijania . temat uważam za zamknięty i dziekuje za odpowiedź :)

Jeżeli ktoś w A5 B5 ma lampy główne Bosch z dodatkowymi żarówkami przeciwmgielnymi, to awarynie można wypiąć podwójną kostkę na żarówce świateł mijania, wpiąć ją na jedną nóżkę żarówki mijania podając tylko masę (przewód brązowy, który girlandą zasuwa do sąsiedniej żarówki), i przepiąć pojedynczy przewód zakończony konektorem z żarówki przeciwmgielnej. Sterowanie światłem mijania będzie się odbywało torem świateł przeciwmgielnych, czyli przyciskiem na konsoli, oczywiście po załączeniu świateł pozycyjnych. Moc obu żarówek jest ta sama, więc powinno wytrzymać. W trasie w nocy lepsze to, niż laweta. Minus tego rozwiązania - trzeba pamiętać, żeby wyłączać światła mijania w czasie postoju, bo po wyłączeniu silnika nadal świecą, jak w Oplach. Ja tak jeżdżę drugi tydzień oczekując na odrobinkę wolnego czasu, żeby wymienić przełącznik pod kierownicą i nic niedobrego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...