Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany
Co prawda winny bezpośrednio jest Cuber, no ale w A6 B&O rzeczywiście gra tak że kapcie spadają.
Niemniej jednak już wcześniej mój Audi Sound System srednio dawał radę (na postoju i przy małych prędkościach było w miarę ...) - nosem i tak kręciłem. Teraz z kolei, po BT, myślę co tu zrobić żeby to po prostu poprawnie grało.
Z tego co mówił Grzesiu WRC, wymiana na B&O nic nie da.
Więc co robić? Kto korygowal brzmienie w OOOO? Wymieniać głośniki? Dokładać gwizdki czy suba? Jakieś inne pomysły?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

Opublikowano

Podłączam się pod pytanie Kamyka bo to co jest w b8 to katastrofa. W pasacie lepiej grało. :facepalm:

Opublikowano

Ja mam zmienione głośniki w przednich drzwiach na HERTZ oraz dołożone głośniki wysoko tonowe. W półce mam zamontowany Subwofer 25CM i to wszystko podłączone pod dodatkowy wzmacniacz 4 Kanałowy. Porównywałem do Banga i jest sporo lepiej i czyściej. Mam w planach jeszcze przerobić głośniki w desce ale zobaczę czy nie sprzedam auta.

Opublikowano

Ja mam ori banga + wygłuszenie drzwi bagażnika itd i według mnie gra to spoko. Po wygłuszeniu na pewno 30% lepiej niż przed. Jeżeli bang to zamało to oddaj auto do car audio gdzieś i zrobią Ci tam to tak jak trzeba, Jeśli masz duże wymagania to jakiś zestaw 3drożny na tył nawet nie pakuj głośników bo szkoda kasy. Przód tylko 3 drożny i sub do bagażnika lub 2drożny zestaw. DLS R6A gra bardzo ładnie jeżeli słuchasz muzy gdzie jest dużo bassu. Jeżeli natomiast spokojne utwory to lepiej zagra np taki hertz lub dynaudio. Jakiś user z forum miał ostatnio fajnego suba do sprzedania 10cali :) mały potówr był w dziale sprzedam. Chciał smieszne pieniadze za to

Opublikowano
  • Autor

Bang to CP. Więc kłopoty i niepewność przy zakupie. No i opinia Grzeska -powazam w tych sprawach.

Nie wiem od czego zacząć. Gwizdki i sub? Czy wymiana głośników?

Opublikowano

Ja się chyba zdecyduję na wymianę głośników w pierwszej kolejności. Zresztą wybiorę się do ESSA Rzeszów, bo tam chłopaki ogarniają tematy i zobaczymy. -:)

Opublikowano
  • Autor

Gibons

Mały potwór już sprzedany. Czekam na maila od gościa, może coś zasugeruje

Opublikowano
  • Autor

uchylę się od odpowiedzi

nie wiem jakie są ceny i ile sobie specjaliści żądają za montaż

trudno mi powiedzieć

tak, by mi ładnie grało :wink:

Opublikowano

Ja bym wrzucił jakiś zewnetrzny wzmak wraz z subem :)

Przod głosniki Focala wraz z syczkami

Opublikowano
  • Autor

grześ, a jakieś linki ?

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że jakiś konkretny sprzęt masz na myśli

Bo że sklepów na tony to już zdążyłem zauważyć; -)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany

Co prawda winny bezpośrednio jest Cuber, no ale w A6 B&O rzeczywiście gra tak że kapcie spadają.

Niemniej jednak już wcześniej mój Audi Sound System srednio dawał radę (na postoju i przy małych prędkościach było w miarę ...) - nosem i tak kręciłem. Teraz z kolei, po BT, myślę co tu zrobić żeby to po prostu poprawnie grało.

Z tego co mówił Grzesiu WRC, wymiana na B&O nic nie da.

Więc co robić? Kto korygowal brzmienie w OOOO? Wymieniać głośniki? Dokładać gwizdki czy suba? Jakieś inne pomysły?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

Skoro w A6 B&O gra super to czemu wymiana na B&O nic nie da?

Słuchał ktoś dźwięk na zasadzie porównania B&O w A5 vs A6?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor

wiązkę trzeba przenieść to raz

inna akustyka, to dwa

a trzy - będę słuchał niedługo

ale póki co, słowa nie pisnę

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

możliwe że A6 i A5 inaczej głośniki rozmieszczone stąd inna akustyka ale warto posłuchać jak gra B&O w A5 choćby w salonie dla porównania..

Opublikowano
  • Autor

posłuchać jak gra B&O w A5 choćby w salonie

niedługo i to da się załatwić - i to bez pomocy salonu

:wink:

Opublikowano

czyżby prace już trwały :) ?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor

są na ukończeniu

jutro finalne strojenie - może skończę przed spotem

ale B&O nie wstawiam

będzie lepiej

Edytowane przez Kamyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.