Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logow w audi 1,9 tdi afn 110km 003 011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pasowało by sprawdzic wakuometrem jakie jest podcisnienie a nastepnie sprawdzić cała instalacje.

JUTRO KUPUJE NOWE PRZEWODY I N75 BO TEN COS JAKBY POKLEJONY BYŁ KIEDYS,

pasowało by sprawdzic wakuometrem jakie jest podcisnienie a nastepnie sprawdzić cała instalacje.

JUTRO KUPUJE NOWE PRZEWODY I N75 BO TEN COS JAKBY POKLEJONY BYŁ KIEDYS,

Przewody wymienione N75 zamówione , po podmianie z n18 jest poprawa ale dalej wyłącza turbo przeważnie na 4 lub 5 biegu, dzwignia sztanga gruchy chodzi lekko ale czy jest możliwość że jak n18 jest nieszczelny to zakuci prace n75 i będzie w trybie awaryjnym ? Teraz zaślepiłem weżyk z vacum do n18 bo wczesniej nie podnosił sztangi i słabo zasysał.

Opublikowano

masz problem z podcisnieniem, trzeba podłaczyc wakuometr i sprawdzić ile jest na wyjsciu a ile podczas logowania 11BS na przewodzie do gruszki turba, bedziesz miał odp czy problem ze szczelnościa czy z vacum

Opublikowano

Proszę o analizę logów brak mocy w pełnym zakresie obrotów błąd 17964 silnik 1,9 TDI 110 km

http://vaglog.pl/log_212494.html

http://vaglog.pl/log_212495.html

turbo nie wytwarza ciśnienia w całym zakresie obrotów masz około 1000 mbar

Pomysły sie skończyły, N75 nowy założony, przewody nowe, geometria wyczyszczona, sztanga pracuje po odpaleniu silnika, i po 3200obr/min łapie muła, po odłączeniu przepływki odrazu jest muł i nadal błąd 4 Faults Found:

17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation, wszysko sprawdzone po 3 razy wiec dobrze podpięte,

Opublikowano

To ze dałęs nowe przewody i n75 nie znaczy ze układ jest ok, zrób loga 11BS odrazu po odpaleniu. Ja przy kazdym problemie ze sterowanie zaczynam od podpięcia wakuometra i radze ci to samo.

Opublikowano

To ze dałęs nowe przewody i n75 nie znaczy ze układ jest ok, zrób loga 11BS odrazu po odpaleniu. Ja przy kazdym problemie ze sterowanie zaczynam od podpięcia wakuometra i radze ci to samo.

Sprawdze jutro , może problem z dolotem , ale najpierw podjade na warsztat i sprawdzą wakumometrem gdyż ja takiego nie posiadam

To ze dałęs nowe przewody i n75 nie znaczy ze układ jest ok, zrób loga 11BS odrazu po odpaleniu. Ja przy kazdym problemie ze sterowanie zaczynam od podpięcia wakuometra i radze ci to samo.

Sprawdze jutro , może problem z dolotem , ale najpierw podjade na warsztat i sprawdzą wakumometrem gdyż ja takiego nie posiadam

a jakie powinny być wskazania na wakumometrze ? Może sobie sprawie taki bo na allegro nie drogo można kupić

Opublikowano

Na wyjsciu ok 0.8-0.9 na gruszcze ok 0.5-0.6

Opublikowano

spr wakuometrem bez odpalenia 011bs jest psu na budę, odpalasz 011bs i ma być na węzyku wchodzacym na gruszkę 0,75 nie mniej a jak jest więcej to jeszcze lepiej, poniżej czyli 0,72bar lub mniej i cyklicznie nie zero a powiedzmy 0,01-0,02bar oznacza że n75 jest wadliwy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

spr wakuometrem bez odpalenia 011bs jest psu na budę, odpalasz 011bs i ma być na węzyku wchodzacym na gruszkę 0,75 nie mniej a jak jest więcej to jeszcze lepiej, poniżej czyli 0,72bar lub mniej i cyklicznie nie zero a powiedzmy 0,01-0,02bar oznacza że n75 jest wadliwy

Nie wykluczam ze kupiłem wadliwe N75 , dziś zauważyłem że po odpaleniu gruszka się podnosi , lekko opada i znowu się podnosi i tak z 3 razy potem jest lekko w górę. we wtorek przyjdzie wakuometr i wszystko się wyjaśni, dzięki za pomoc

Na wyjsciu ok 0.8-0.9 na gruszcze ok 0.5-0.6

Ok dzięki sprawdzę we wtorek ja przyjdzie mi wakuometr

Przyczyna znaleziona, uszkodzony był przewód gumowy łączący rure z tworzywa z dolotem taka krótka ok. 20 cm , uszkodzenie mało widoczne bo dziura była zaraz obok opaski zaciskowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.