Jump to content
IGNORED

[B5 AFN] Czyszczenie turbiny! Sanok!


Fergun
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Jestem nowy dlatego proszę o wyrozumiałość. Temat jest znany i dużo już poczytałem na ten jego temat. Spadek mocy po przekroczeniu 3000tys/obr jakbym spadochron z tyły rozłożył:) Po podpięciu Vaga dwa błędy się pojawiły 519 i 575. Logów jeszcze nigdy nie robiłem i nie za bardzo kumam temat. Ale wyczytałem że albo łopatki z turbiny ewentualna nieszczelność lub zawór n75. Jestem z okolic Sanoka. Zna ktoś może kogoś dobrego od czyszczenia turbinek. Bo sam się za to nie zabiorę. HELP !!!

Link to comment
Share on other sites

nie szalej stary z turbina od razu.Przejrzyj caly dolot-czy gdzies ci nie ucieka powietrze-najlepiej 2 osoby-jedna przygazowuje a druha oslyc**je i maca weze .zacznij od najprostrzej diagnozy ktora cie na razie nic nie kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

Czyszczenie turbiny pomaga, ale tylko na chwile... po jakimś czasie problem powroci :thumbdown: Jesli to faktycznie turbina to oddaj ją do regeneracji i po kłopocie.

Link to comment
Share on other sites

Logi wklej w dziale "Diagnostyka" :) Tam znający sie na rzeczy coś wiecej napiszą :good:

Link to comment
Share on other sites

Witam tez jestem z okolic Sanoka i mam dokładnie to samo w identycznym wozie tyko sedan też nie wiedziałem co z tym robić jedni mechanicy czepili się przeplywówki ale dobrze ze nie wymieniłem bo jest sprawna . Inny mechanik stwierdził ze zaciera się kierownica przy turbinie i to było to więc wydarłem turbo i ją trochę nasmarowałem i to pomogło wiem ze nie na zawsze ale już 2 miesiąc się kończy ale działa :> . Pytałem po zakładach zajmujących się w okolicy tym i koszt regeneracji to jakieś 300-500 zł .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...