Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Można zamontować sportowy wydech w B5 z silnikiem 1,9 TDI???


Uziel23

Rekomendowane odpowiedzi

odradzam w Tdi tylko i wyłącznie ma pozostać dwururka!!! :diabelek: :diabelek: :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze kolega ma ten sam problem co ja wlasnie sie zastanawiam nad kupnem wydechu komletnego od katalizatora do konca ale teraz sie zastanawiam bo MDM napisal ze to jest bez sensu czy ktos moglby mi wytlumaczyc dlaczego to nie ma sensu jakie sa plusy i minusy posiadania sportowego wydechu no i mialbym jeszcze male pytanko ile taki kompletny wydech moze kosztowac z gory wielkie dzieki pozdrawiam Albert :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu poniewaz nie uzyskasz oczekiwanego efektu(dzwiek) zasyfisz sobie zderzak sadza no i chyba sam fakt ze w TDI ładniejsza jest dwururka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle tego nie odczujesz. Ja miałem sportowy tłumik Michaela zabudowanyw poprzednim samochodzie - po powrocie z dłuższej trasy postanowiłem go wybudować - nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakims czasie bedzie Cie glowa bolala od tego dziwnego dzwieku. Audi poruszaja sie z klasa i sportowy wydech nie bardzo mi tam pasuje. Osobiscie wole posluchac dobrej muzyki niz basu z wydechu ale o gustach sie nie dyskutuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sportowy tłumik końcowy...i przy najbliższej okazji wyleci! paskudnie wyglądają dwie (czarne - jak to w TDI ) rury skierowane ku górze, a co gorsza zasyfia tylna klapę, cała "tłusta", lepi się szybciej kurz... sportowy tłumik w TDI to samo zło! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu poniewaz nie uzyskasz oczekiwanego efektu(dzwiek) zasyfisz sobie zderzak sadza no i chyba sam fakt ze w TDI ładniejsza jest dwururka tak napisal szewczenko7 wiec myslalem ze w dieslu nie bedzie zbytnio halasowalo nie znam sie zbytnio ale wydaje mi sie ze caly kompletny wydech od katalizatora powienin dawac pare konikow no ale teraz juz sam nie wiem moze wie ktos cos na ten temat co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta rura od turbiny do konca i jeden koncowy przelotowy tlumik, i bedzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31
Mozna zamontować sportowy wydech w B5 z silnikim 1,9 TDI???

Nie chodzi mi o kwestię poprawienia osiągów (jeżeli to możliwe) tylko o kwestię estetyczno-wizulaną. Sportowy wydech fajnie wygląda.

Dzięki za info

w dieslu sportowy wydech? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej Tak, szkoda że w temacie wypowiadaj sie teoretycy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najfajniejszy efekt by był przy sportowym wydechu podniesionym pionowo do góry do wysokości samochodu - tak jak w ciężarowych było by więcej mocy bo opaające spaliny powodowały by ruch powietrza popychający samochód. :P

pozdro. :a4fan: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...