Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Ja w końcu też do was zajrzę,tylko o której mam być i gdzie.Z reszt mam nr.telefonu to będe dzwonił jak się zgubie

Tomaszów maz , parking pod kauflandem o godzinie 21

:hi:Ja w końcu też do was zajrzę,tylko o której mam być i gdzie.Z reszt mam nr.telefonu to będe dzwonił jak się zgubie

Tomaszów maz , parking pod kauflandem o godzinie 21

Kto się piszę na piątek ?

:hi:Ja w końcu też do was zajrzę,tylko o której mam być i gdzie.Z reszt mam nr.telefonu to będe dzwonił jak się zgubie

Tomaszów maz , parking pod kauflandem o godzinie 21

:hi:Ja w końcu też do was zajrzę,tylko o której mam być i gdzie.Z reszt mam nr.telefonu to będe dzwonił jak się zgubie

Tomaszów maz , parking pod kauflandem o godzinie 21

Kto się piszę na piątek ?

Nie ma chętnych ? Kuba wychodzi że będziemy tylko my

Opublikowano

no właśnie tak wychodzi:/ chociaz ze 3-4 auta zeby byly

Opublikowano

no właśnie tak wychodzi:/ chociaz ze 3-4 auta zeby byly

Jak nie ma chętnych to chyba trzeba będzie odwołać spota , co ty na to ??

Opublikowano

No niestety, chyba odwolujemy:/ najwyzej po swietach sie cos zorganizuje albo po nowym roku

Opublikowano

No niestety, chyba odwolujemy:/ najwyzej po swietach sie cos zorganizuje

No nikt z młodzieży :D nie jest chętny na spota ?

Opublikowano

Ja się pisze jako wierny spotowicz:) będe na was czekał wszystkich :D

Opublikowano

Ja się pisze jako wierny spotowicz:) będe na was czekał wszystkich :D

A gdzie masz auto ?? :whistling: Czyli odwołujemy ??

Opublikowano

Stoi w ogrzewanym garażu, zakonserwowane do wiosny:)

Opublikowano

Stoi w ogrzewanym garażu, zakonserwowane do wiosny:)

Dobra , zgadamy sie po świętach na jakiś spocik , dziś odwołany :(

Opublikowano

Wesołych Świąt :)

Opublikowano

Zdrowia, szczęścia, pomyślności i jak najwięcej KM pod maską:D

Wesołych świąt dla wszystkich :)

Opublikowano

Zdrowych i wesołych


I jak tam robimy spocik w piątek ?? Czy może jakiś spocik jeszcze przed sylwestrem ??

Opublikowano

ja przed sylwestrem nie dam rady niestety:(

ale w piątek jak najbardziej:)

Opublikowano

Piatek mi pasuje a przed sylwkiem też dam rade

Opublikowano

Piatek mi pasuje a przed sylwkiem też dam rade

Czyli w piątek sie spotkamy , kto jeszcze jest chętny ?

Opublikowano

Piatek mi pasuje a przed sylwkiem też dam rade

Czyli w piątek sie spotkamy , kto jeszcze jest chętny ?

:hi: Ja

Opublikowano

ja rowniez moge wpasc :) ale jak cos to o ktorej? :) bo kawaleczek jest ode mnie

Opublikowano

ja rowniez moge wpasc :) ale jak cos to o ktorej? :) bo kawaleczek jest ode mnie

21 parking intermarche

I jak , kto się piszę na jutro ? Ja będę

Opublikowano

ja rowniez moge wpasc :) ale jak cos to o ktorej? :) bo kawaleczek jest ode mnie

21 parking intermarche

I jak , kto się piszę na jutro ? Ja będę

mogloby byc troszke wczesniej ale raczej wpadne :)

Opublikowano

ja też będę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.