Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opis wiązki wchodzącej do radioodbiornika?


3M03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przejrzałem większość tematów na forum dotyczących Car audio lecz nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Jak wygląda ISO i jakie maja tam być wyjscia (teoretycznie) mozna znaleźć, ja natomiast mam pytanie czy ktos orientuje się jak wyglada schemat wiązki złacza wielowtykowego zasilania radioodbiornika. Innymi słowy jaki kolor kabla za co odpowiada we wtyczce doprowadzającej zasilanie do radia.

Wiadomo: czarny - masa

czerwony - + 12V

a dalej.......

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukasz... :P

żółty - pamięć

niebieski - remote

pomarańczowy - illuminacja

zielone , baile , fioletowe, szare - głośnikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest miodzio tylko, że bardziej interesuje mnie sama wiązka dochodząca do kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, pytales o iso, a okazyje się, że chodzi CI o oryginalna kostke..czerwony z niebieskim byl chyba plus, bedziesz widzial (+) jest grubszy.. kurde, nie pamietam, mam wszystkie kable w plecionce, zabunkrowane tak, ze szok... Poza tym ja używam tylko plusa po stacyjce, remote i masy, wszystko idzie do przetwornicy.. sorka,ze wiecej nie moge pomóc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy ktos orientuje się jak wyglada schemat wiązki złacza wielowtykowego zasilania radioodbiornika. Innymi słowy jaki kolor kabla za co odpowiada we wtyczce doprowadzającej zasilanie do radia.

Dzięki bratpit,

własnie o tą mieszaninę kabli która pokazałeś mi chodzi.

Ja chyba mam trochę inaczej je rozwiazane ponieważ auto nie posiadało fabrycznego radia i u mnie jest znacznie mniej tych kabelków (tak sadzę:o). Z tego zdjęcia które wstawiłeś interesuje mnie czarna wtyczka a dokładnie te kable ....... ups taka zachcianka...... a pomiary miernikiem no niestety nie wiele mi dały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak w temacie u mnie też są te trzy kostki co sa w pionie i zaden głośnik nie gra które kable będą głośnikowe bo za chiny nie mogę namierzyc juz szukalem po kablu ale one ida i w kostkach kolory zmieniaja.Mianowicie mam tylko tylnie głośniki w drzwiach i one ida na słupek a ze słupka u mnie eychodzi ze uciekaja do tylu z przodu rozebralem pod kierownica i od pasażera zaślepki ale tam kupa kostek i juz zgłupiałem chyba będzie trzeba przedzwonić przewody.Może coś wy wiecie chodzi mi o te kostki w poziomie bo tej w pionie nie mam.U mnie wychodzi ze srodkowa to jest od głośników.Radio nie mam orginalne końcówka nie spalona napewno na głośnikach próbowalem tylko w kablach kocioł.[br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 10:00 _________________________________________________Nie moge znależc w tej kostce głośników a wiem że muszą być gdzieś podłączone które to są kabl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...