Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtryski do ASB


muszka76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

co sądzicie o tej aukcji http://allegro.pl/wtryski-wtryskiwacze-audi-a4-b7-a6-c6-a8-3-0-tdi-i5005037966.html ?

pytam bo mam do gościa niedaleko i powoli chciałbym kompletować zestaw nowych wtrysków żeby kiedys nie wydawać 10 tys za jednym strzałem,oczywiscie jak trzeba będzie bo narazie moje są dobre ,ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w intercarsie powiedzieli mi 1550 za szt wiec wydawało mi sie ,ze cena ok

A te twoje za 990 zamontowałeś?Jak sie sprawują i po jakim są teraz przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W intercarsie kosztuja na półce bez łaski czyli rabatu 1440 zł wiec nie wiem skąd te 1550. A jak się maja sprawować? Przecież nowe bosch z gwarancją, na allegro teraz ten sam sklep sprzedaje je po 950 zł szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sklepie powiedzieli ~1100 jak pytałem z ciekawości. Ja bym i tak trenował z nowszymi (np. z CCWA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w Italparts powiedzieli mi 2000zł/szt.Poj...ło ich juz całkiem.

a te z CCWA będą pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na c..j kombinować z jakimiś ccwa, jeden taki jest na forum i ogarnąć motorowni do dzisiaj nie może pisałem sa na allegro po 950, dzwonie wysyła pod dom z faktura i gwarancja, montuje koduje i latam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne te ceny 100% róznicy to jakis absurd albo ktoś sprzedaje Chinole i twierdzi,ze ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na c..j kombinować z jakimiś ccwa, jeden taki jest na forum i ogarnąć motorowni do dzisiaj

Majster nie widzi w tym żadnego problemu

niższa cena, niższe spalanie, fajniejsze kreski zwłaszcza na dole więc czemu nie ?

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz takie w swoim, pokaz te kreski na dole, bo ten jeden o którym wcześniej wspomniakem to głównie z dołem ma problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz takie w swoim, pokaz te kreski na dole, bo ten jeden o którym wcześniej wspomniakem to głównie z dołem ma problem.

ma problem, ale niekoniecznie z tym zwiazany.

Ogolnie firma co przekladala silnik, nie wystroila porzadnie auta... uzyli mapy z ASB.

Znajomy wlasnie przerabia mape, zeby byla taka jak w CCWA i bedzie wgrywac niebawem.

Ja znam juz pare osob z wtryskami z CCWA i smigaja bez problemu.

Edytowane przez basta85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci już pisałem ja w swoim wtrysków nie planuje wymieniać.

Zobacz jak wstaje CCWA a zobacz jak wstaje ASB. Oczywiście tych wtrysków nie wykorzystasz bez pompy i szmocy EDC17 ale i tak powinna być poprawa. Pompa z ASB potrafi wiec na szynie można jeszcze dowalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...