Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4] Moja Czworka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śliczny wózek :quattro:

Opublikowano

Niezla :a4fan: pelen wypas pod machą i z wyglądu.Tylko śmigać !!!!Pozdrawiam :audi:[glow=black][/glow][glow=blue][/glow]

Opublikowano

Chociaż raz takiego "dosiąść" piekny kolor a RS samo mowi przez siebie :twisted: :twisted:

Opublikowano

Ciekawi mnie jak tam spalanie :/

:

W niebieskim średnie 15l :)

Opublikowano

Ciekawi mnie jak tam spalanie :/

:

W niebieskim średnie 15l :)

w miescie? przy jakim stylu jazdy?

Opublikowano

Ciekawi mnie jak tam spalanie :/

:

W niebieskim średnie 15l :)

w miescie? przy jakim stylu jazdy?

Średnie.Jak to mówi Sql jazda normalna i 2 razy dziennie pedał w podłoge :lol:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hugo, możesz powiedzieć co się dzieje z Sql-em, bo coś nie widzę tej jego ślicznotki pod PL a dokładniej pod wydziałem WIBiS :rolleyes: W sumie tylko dlatego wybrałem się na tą uczelnię :rotfl: Sobie pomyślałem skoro studenci wożą się takimi brykami to czym będę woził się ja jak skończę studia na tym wydziale :rotfl: Żartuję... :wink: Nie no ale widziałem furaka na żywo... w dodatku codziennie jak szedłem na zajęcia :smile: PIęKNOŚć :exclaim: Kurcze, a teraz jak już jej nie widać to aż nie chce się chodzić :rotfl::a4fan:

  • 1 rok później...
Opublikowano

kozacka furka!!!! :gwizdanie: :th: wlasnie troszke takiej szukam narazie smigam 1.8 turbo ale moze wkrotce! sluchajcie za ile mozna taka wyrwac u naszych zachodnich sasiadow? niemcy, austria, belgia, holandia, francja? hmm widzialem ze w polsce to trzeba z 8 dych zostawic! :mysli:

Opublikowano

ale kotlet... kolego widziales kiedy byl ostatni post? kwiecien 2007!!!

Opublikowano

ups nie luknalem! szukam jak najwiecej wiadomosci o rs4 i nie luknalem daty :wallbash:

Opublikowano

autko ponadczasowe :decayed: a co do RS nasuwa mi się ma głowę jedynie mobile.de , może coś się znajdzie , w anglii nawet nie są drogie ale raczej cię kiera z prawej nie interesuje :>

Opublikowano

nie nie kierownica po prawej to nie dla mnie sam w IRI mam polska fure :a4fan::quattro: a mobile.de to roznie to bywa czasem stoja furki 2005 rok za 4 tys euro i czekaja tylko na losi wiec potrzebuje jakies wiarygodniejsze zrodlo informacji, mozse ktos jezdzi na zachod po samochody i by pomogl z informacja jakie ceny i wogole hmmmm??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.