Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4] Moja Czworka...


Sql

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jak tam spalanie :/

:

W niebieskim średnie 15l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak tam spalanie :/

:

W niebieskim średnie 15l :)

w miescie? przy jakim stylu jazdy?

Średnie.Jak to mówi Sql jazda normalna i 2 razy dziennie pedał w podłoge :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, możesz powiedzieć co się dzieje z Sql-em, bo coś nie widzę tej jego ślicznotki pod PL a dokładniej pod wydziałem WIBiS :rolleyes: W sumie tylko dlatego wybrałem się na tą uczelnię :rotfl: Sobie pomyślałem skoro studenci wożą się takimi brykami to czym będę woził się ja jak skończę studia na tym wydziale :rotfl: Żartuję... :wink: Nie no ale widziałem furaka na żywo... w dodatku codziennie jak szedłem na zajęcia :smile: PIęKNOŚć :exclaim: Kurcze, a teraz jak już jej nie widać to aż nie chce się chodzić :rotfl::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozacka furka!!!! :gwizdanie: :th: wlasnie troszke takiej szukam narazie smigam 1.8 turbo ale moze wkrotce! sluchajcie za ile mozna taka wyrwac u naszych zachodnich sasiadow? niemcy, austria, belgia, holandia, francja? hmm widzialem ze w polsce to trzeba z 8 dych zostawic! :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kotlet... kolego widziales kiedy byl ostatni post? kwiecien 2007!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko ponadczasowe :decayed: a co do RS nasuwa mi się ma głowę jedynie mobile.de , może coś się znajdzie , w anglii nawet nie są drogie ale raczej cię kiera z prawej nie interesuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie kierownica po prawej to nie dla mnie sam w IRI mam polska fure :a4fan::quattro: a mobile.de to roznie to bywa czasem stoja furki 2005 rok za 4 tys euro i czekaja tylko na losi wiec potrzebuje jakies wiarygodniejsze zrodlo informacji, mozse ktos jezdzi na zachod po samochody i by pomogl z informacja jakie ceny i wogole hmmmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...