Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Niebieski sedan 1.8T AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o usunięcie tematu.


Edytowane przez dawid6693

Opublikowano

Fajne autko i dobre mody :)

Opublikowano

kolor mega :D

Opublikowano

bliźniak mojej zaraz po kupnie :) a te lampy zamiast regenerować bylo wywalić i wstawić bi xenon :P

Opublikowano

lubię ten kolor w b6.. ale wyrzucaj to komfortowe zawieszenie, bo MUSI być niżej i będzie git :) nie chciałeś prysnąć lamp na czarno?

krzysiekvtec, może i bliźniak ale Twój wydaje mi się trochę zrywniejszy :D

Opublikowano

kierownica po obszyciu wygląda na taką mięsistą :thumbup: - dużo to kosztuje? bo u mnie już błyszczy trochę od zużycia ;/

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :) myslalem nad xenonem ale troche duze koszty i zrezygnowalem. Efekt po regeneracji jest bardzo zadowalający i tak juz zostanie :)

Zawieszenie bedzie tylko zastanawiam sie czy szukac ori uzywki 1be czy cos innego. Amortyzatory tak czy tak sa juz do wymiany.

Kierownice obszylem bo chcialem perforowaną skórę, chociaź poprzednia nie była zniszczona i efekt mega. Obszyta bez zdejmowania kierownicy i poduszki :) placilem 150zł wiec calkiem spoko :) w najbliższym czasie mam zamiar gałkę biegów też obszyć.

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Noo ładna lalunia :wink:

miłego motania. . .

Opublikowano

Lampy sam regenerowałeś? Jakie pasty, płyny i technika? ;-)

Opublikowano

Fajna furka, mój kolor :)
Zaciekawił mnie ten uchwyt na zakupy w bagażniku, gdzie dorwałeś? też chce :]

Opublikowano

Fajna furka, mój kolor :)

Zaciekawił mnie ten uchwyt na zakupy w bagażniku, gdzie dorwałeś? też chce :]

też jestem ciekaw!

Opublikowano
  • Autor

Niee lampy oddalem do specjalisty bo glównie chidzilo o regenerację odbłyśnika bo świeciły tragicznie. W nocy wogole nie bylo widać że świecą. I przy okazji wyczyścił całe sreberka, jedynie nie polerował plastiku z zewnątrz ale wygląda jak nowa. :) placiłem 250zl za komplet.

Uchwyt podpatrzony z A6 C6. Kupilem chyba za niecałe 20zl na alle. A założenie to może z 10 minut jedynie co to jedną dziurkę trzeba wyciercić :) i juz nic w bagażniku nie lata.

Jeszcze próbuje teraz wymyślic jakis uchwyt na parasol gdzies obok :)

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Parasol? Jakieś damy wozisz?:D

Opublikowano

Lampy wyglądają jak nowe :D Kierownica na 5 sam bym taką przygarną . Koniecznie w dół !

Opublikowano
  • Autor

Wożę damę :)

Nie wiem co z tym zawieszeniem zrobić.

Czy szukac ori sline 1be i liczyć że amorki będą sprawne czy same sprężyny sline i dokupić jakieś amorki. No a 3 opcja to sprężyny eibach -30 i jakieś amorki.

Zależy mi na jak największym komforcie i na tym źeby nie bylo za nisko.

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

na parasol wywierć dziurę w drzwiach pasażera :D jak w rolsie albo skodzie superB :F

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez dawid6693

Opublikowano

Bardzo fajnie! Mi udało się wyrwać zawias 1BE kompletny i niedługo będę go zakładał ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez dawid6693

Opublikowano

na zdjęciu piana aktywna, czy jakiś czyścik specjalny?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.