Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od jakiegoś czasu przy prędkości 120 coś się dzieje z moim A4 jakby się coś zacinało i nie chce się dalej rozpędzać. jak zgaszę silnik i odpalę jeszcze raz to jest malina. co się dzieje??

Opublikowano
:vaglogi: i wszystko sie okaże :good:
Opublikowano

Od jakiegoś czasu przy prędkości 120 coś się dzieje z moim A4 jakby się coś zacinało i nie chce się dalej rozpędzać. jak zgaszę silnik i odpalę jeszcze raz to jest malina. co się dzieje??

wejdz w FAQ forum DIESLA i :read:
Opublikowano

też mam coś takiego, rozpędzam sie daje mu w rure ponad "setka" a tu nagle odcięcie jakby kucyki uciekły lub turbina podziękowała ;) ale faktycznie stane zgaszam motor,odpalam i jest dobrze, podpiecie pod vaga nic nie wykazało hmmm :mysli:

Opublikowano

Uzywacie czasami szukajki ?

felipe.avant posiadasz już pewne doswiadczenie na forum a zachowujesz sie jak nowicjusz.

Mam nadzieje, że sie nie obrazisz

Opublikowano

podpiecie pod vaga nic nie wykazało hmmm :mysli:

A jak wygladało to podpięcie pod vaga?? Zrobiłes logi dynamiczne? :gwizdanie:

Opublikowano

Siemano , dawno się nie odzdzywałem a miałem taki sam problem i nie tylko ten jeden , byłem nawet w ASO .... chcieli pompę już wymieniać bo niepotrafili nawet dobrze zdiagnozować a to był WTRYSK więc radzę CI sprawdż czy wszystkie są sprawne !!!!! WTRYSKI WTRYSKI ...:))[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 19:49_________________________________________________PS sprawdż jeszcze zaworek przy turbinie ( może być zapieczony ) i dlatego może nie mieć takiego kopa :)

Opublikowano

felipe miałem te same wk@#%ce objawy

u mnie podwójne czyszczenie turbiny i pomogło

silnik wchodził w tryb awaryjny, na czwórce do 3000 obr. szedł jak burza, a później ciach i zachowywał się jak 1.6 diesel w golfie II

najpierw wymieniłem zaworki podciśnienia, ale dalej to samo było

wyczyściłem przepływomierz, dałem nowy filtr powietrza i nic

diagnoza kompem też była oczywiście najpierw: przekodowana turbina

wyczyściłem turbinę od sadzy i prułem lepiej niż przedtem

pozdro

Opublikowano
  • Autor

W jaki sposób mam wyczyścić turbinę?? I co to jest ta szukajka?

Opublikowano

musisz dać auto do mechanika który zna się na turbinach

wymontuje ci ja i wyczyści, czym to robi to nie wiem

poszukaj zakładu który to robi, ja mam mechanika który umie to robić,ale uwaga! też trzeba nad nim stać

pozdrawiam i powodzenia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jestem z olsztyna znacie jakiegoś dobrego, godnego polecenia mechanika w tych okolicach??

Opublikowano
wszystkie są sprawne !!!!! WTRYSKI WTRYSKI ...smiley)

A mnie mechanik powiedział że pompa wtryskowa do wymiany.

Opublikowano

podpiecie pod vaga nic nie wykazało hmmm

niemożliwe...

W jaki sposób mam wyczyścić turbinę?? I co to jest ta szukajka?

prosze o nie zadawanie głupich pytań

Od jakiegoś czasu przy prędkości 120 coś się dzieje z moim A4 jakby się coś zacinało i nie chce się dalej rozpędzać. jak zgaszę silnik i odpalę jeszcze raz to jest malina. co się dzieje??

kolego było juz o tym 1000 razy.Jak zrobisz logi i wkleisz na forum w odpowiednim dziale to ci powiemy co dolega twojemu A4.teraz zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.