Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pacjent A4 B6 przy otworzeni drzi z prawej strony nie swieci kontrolka na fisie i oswietlenie drzwi tez.. co moze byc przyczyna?


CiachoO84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem przy otwieraniu calej prawej storny nie swieci wogole zadna lampka w drzwiach i na fisie tez nic nie widac jak by byly caly czas zamkniete... co moze byc przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogły Ci przewody popękać w przelotce między drzwiami, ale byłby to wariant optymistyczny... Najprawdopodobniej zamek, jak juz Ci ktoś napisał. Sprawdź w nim zimne luty i mikrostyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z tyłu po prawej stronie. Raz działa raz nie. Psikałem w zamek wd40 i spray do styków, nic nie pomogło. A czytałem, że tył gorzej sie rozbiera. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No inaczej niż przód i faktycznie gorzej, bo mniej miejsca i ciaśniej. U mnie ramę szyby luzowaliśmy, bo inaczej się nie dało, a i gimnastyki przy tym było sporo. Na forum znajdziesz pomocny temat w warsztacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawy tył robiłem w weekend i wcale tak źle z tym nie jest. Odkręcasz tylko ramkę szyby na dole, skręcasz zamek w stronę przeciwną do wskazówek zegara (patrząc na zamek od góry) i ładnie wychodzi - demontaż zajął mi może 3 minuty po odkręceniu wszystkich śrub, to samo było z założeniem go z powrotem.

Tak, więc głowa do góry i działaj :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...