Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b8 CAGA 2009r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :hi:

Jako, ze od pewnego czasu siedze na forum a takze posiadam autko to chcialbym i ja sie pochwalic ^_^

Silnik 2.0 TDI 143KM, obecny przebieg 141k, kiedy kupowalem bylo 132k. Ksiazka serwisowa dokladnie udokumentowana :)

Wyposazenie jak na razie zwykle, niczym sie nie rozni od reszty podobnych aut, nic nie zmienialem odkad autko kupilem z braku pieniedzy jak i checi.

Godne wymienienia to panorama dach, elektryczna klapa i tempomat :D

W planach :

  • Zmiana grilla + plastiki na s4 lub rs4
  • Zmienic zarowki na led w srodku auta + tablica rejestracyjna - Zrobione
  • Zmienic zarowki na led w halogenach - Zrobione
  • włączenie doświetlania zakrętów - Zrobione
  • Wieksze alufelgi na lato, 18 - Zrobione
  • Mozliwa zmiana wydechu na obustronny od 3.0TDI
  • Zewnetrzny S-line, progi juz sa
  • Nakladki RS na pedaly - Zrobione
  • Lampy neon tyl - Zrobione
  • Dynamiczne kierunkowskazy - Zrobione
  • Wlaczenie testu zegarow -Zrobione
  • Kierownica scieta lift
  • 3G+ - Zrobione
  • Wymiana licznika na kolor - Zrobione
  • Program - Zrobione
  • Pewnie jeszcze wiecej zrobie ale na razie nie mam pomyslu :)

Pare zdjec :)

ab6cmroy.jpg

9w7fb28d.jpg

5jx3c2zk.jpg

pssloizx.jpg

2wdcoot5.jpg

hj49djd6.jpg

5ar26g3e.jpg

Pozdrawiam :wink:

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Ładny kolorek, no i jeszcze sporo rzeczy mozna dorezać :wink:

Udanych modów i bezawaryjności :)

Opublikowano

mój kolor :naughty: ładna niech się spisuje!

Opublikowano

Witamy, witamy :). Powodzonka w modach ...

Opublikowano

Bezawaryjności i szerokości :)

Opublikowano

Przede wszystkim bezawaryjności.

Opublikowano

A gdzie kolega mieszka w norwegii?

Opublikowano

Pewnie gdzieś bliżej Oslo, bo płasko, a nie jak u mnie tylko te fiordy, góry i tunele.... :kwasny:

Opublikowano

Pękną... Tylko ten wyświetlacz miedzy zegarami ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A gdzie kolega mieszka w norwegii?

Sarpsborg/Fredrikstad, 80km na poludnie od Oslo :)

Przybyło trochę więcej mocy, ale różnica duża :-D

5ar26g3e.jpg

Edytowane przez Kooga

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Dobra baza pod mody :decayed:

Szkoda, że chłopaki z Ingolstadt kazali sobie dopłacać za klimę dwustrefową w B8 :facepalm:

Bezawaryjności ! :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, mody juz sie dzieja ale na razie nic nie wrzucam na forum ^^

Moze na wiosne powrzucam co sie zmienilo :)

Dwustrefa tez kiedys wpadnie :D

Opublikowano

Piękna baza do modów ;) bezawaryjności :naughty:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zdjecie z podrozy, niedlugo wrzuce wiecej zdjec ze zmian w aucie :thumbup1:

http://s10.ifotos.pl/img/autojpg_apwarnn.jpg

Edytowane przez Kooga

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.