Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uklad sprawny klima nie dziala brak błedów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem z klimatyzacja, z regoły nie dziala, uklad sprawny, czynnik nowy, pompa załacza sie, zero błedów, nastawy podstawowe zrobione, ta cienka rurka robi sie zimna pod filtem pyłkowym ale juz ta druga nie, wychodzaca z kabiny, dziwne bo vag pozauje max 9 bar cisnienia w ukladzie a pozniej spada.. co to moze byc\?? czyzby zaworek zwrotny???

http://vaglog.pl/log_214650.html

Opublikowano

Mam podobny problem, po wciśnięciu Auto nie przechodzi w tryb econ czyli czynnik jest, jedna rura oszroniona druga nic, pomoże ktoś ?

iFXMW597.jpg

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

A co mówili w warsztacie? Proponuję podjechać do fachowca na diagnozę.

Opublikowano

Zrobiłem output test klimatronica i wyświetlił mi się taki błąd:

01272 - Positioning Motor for Central Flap (V70)

41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

Silnik nastawczy do wymiany ? :/

Opublikowano
  • Autor

albo zablokowany... rozbierz i zobacz

Opublikowano

Panowie mam to samo

cienka rurka oszroniona gruba nic, ani ciepła ani zimna.

klima raczej działa słabo i tylko kratka kierowcy od okna.

Właśnie robiłem nastawy i ustawienia fabryczne nic nie dało.

błąd jaki mi wyskakuje to.

01336 (Kody błędów) Grupowa magistrala danych układu komfortu. Brak sygnału. Brak komunikacji. Wadliwy.

zrobiłem logi http://vaglog.pl/log_216017.html

Logi OK czy nie, co opisują poszczegulne kolumny

Ktoś orientuje się co jest grane, czy to jest jakieś małe coś co sam naprawię czy już mechanior od klimy jest potrzebny

Dzięki

Edytowane przez piogorski

Opublikowano

Dzisiaj wymieniłem silnik nastawczy, klima bez zmian więc pojechałem do speca po dłuższym przeglądzie okazało się, że praktycznie nie było czynnika, czujnik nic nie wołał :facepalm: dopiero jak wyssał wszystko wyskoczył błąd, nabił klimę i teraz działa.

Edytowane przez hejneken

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam mam ten sam problem jak wyżej , dzisiaj nabijałem klimę , wymieniłem chłodnicę , osuszacz i dławik , ktoś poradził sobie z tym ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,
Pojawił się umnie taki sam problem mechanik powiedział, że w samochodzię są dwa nawiewy zimny i ciepły i klimatronik reguluje sobie przepływ, twierdzi że zablokował się zimny, czy to możliwe???? i jak się do niego dostać ?


Edytowane przez Rado_Ksc

Opublikowano

Podłącz VAG i odczytaj błędy.

Opublikowano

Mechanik wczoraj podłączył i nic mu nie pokazał. Nie jestem przekonany co do umiejętności tych mechaników!

Opublikowano

To sprawdź wskazania poszczególnych czujników w blokach pomiarowych jeszcze.

Opublikowano

Jeśli się zblokował jak twierdzi mechanik to zostały by zapisane błędy o tym Jeśli mechanik nie podpoił się i nie odczytał ich to może sobie równie dobrze twierdzić że jest królową angielską

Opublikowano

Pojechałem do innego serwisu, ciśnienie w poprzednim sewisie zdiagnozowali na 5 (bardzo dobre) !

w drugim serwisie, błedów brak, usterka bardzo prosta ciśnienie w klimie 7 bar. Dobite do 15 i śmiga.

Oczywiście, powrót do poprzedniego serwisu... :wink: oszustwo to chyba ich nawyk.

Co ile Dobijacie klime u siebie?

Opublikowano

ja śmigam 4 rok bo tyle mam auto i jeszcze nie dobijałem a klima działa że aż za zimno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.