Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Avant (AFN) *KLimEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim :-)

Jest to mój nowy nabytek, jak się poźniej okazało dałem strasznie ciała że sie skusiłem na te auto. Ale nie ma sensu płakać tylko trzeba powoli działać z tematem :P.

Auto kupione jako zgnojony troll, Air Bag wystrzelony, ocieplenie nie działa, sterowanie klapkami nawiewów popsute, klima nie sprawna, zderzak przedni obity z dziurą zaklejoną na jakąś taśmę, tylny zderzak cały wykitowany, lampy przednie każda inna (Jedna na h4 bodajże a jedna na 2xh1 chyba). Jedyne co najlepsze w tym aucie było to nagośnienie BOSE, szału nie robi ale coś tam gra.

Zaczynam odchwaszczanie.. A na koniec zostawie Lakiernika.

Wyposażenie i opis:

* A4 b5 Avant

* Silnik 1.9 tdi 110ps (AFN)

* Kolor: LZ9U

* 1998r.

-Wspoma kiery (standard)

-Klimatronic

-Skóra

-ABS

-Centralny

-Halogeny

-Audio BOSE

** Plany

-* Liftowe zderzaki (Done)

-* Liftowa podsufitka

-* Liftowe lampy (Przód jest)

-* Liftowa konsola z jakimś 2DIN

-* Liftowa maska (Done)

-* Wszystkie ciemne szyby

-* Polerowane fifki wydechu

-* Gwint

-* Felunek 18'/19'

-* Zmiana radia od Bose na inne (Done)

-* Bi-Xenon

-* Turbo od AWX (130PS)

-* Program jakiś

-* Lakierowanie nowych elementów + odświerzenie lakieru

-* Zmiana deski + nowy airbag (Done)

-* Wymiana nagrzewnicy z kompletnym nawiewem (Done)

-* Przelot (Done)

-* Kierownica s4 (Done)

Foty:

Pierwsza paczka :-)) no to jazda z montażem!

556d0f913cd1feb2med.jpg

ef49e37116827ac9med.jpg

b86efb8dd518ee33med.jpg

3f674295239a8854med.jpg

d7e425b433648972med.jpg

Tył jeszcze na starociach

b67459fa5ff879e3med.jpg

Doszły nowe fanty :-D

b68aff696fe62669med.jpg

7ed3e375547b37d0med.jpg

To jedziemy z wymianą zderzaków i deski wraz z nagrzewnicą i pełnym sterowaniem nawiewów.

6db25c885c3ef6ddmed.jpg

b72b4b61aa2cecc9med.jpg

b646878187e41494med.jpg

fa7a651a3ff6b1fbmed.jpg

f39161373c8b3ec8med.jpg

67e6f471fc250c42med.jpg

75dbf0d5beead0eamed.jpg

Nagrzewnica ;) 7h zabawy

a846c1d88869ca90med.jpg

0649e9b0538cd10cmed.jpg

1c61278e18196292med.jpg

11137c747a525428med.jpg

5faef2059df31c0bmed.jpg

dbd5b7528842339dmed.jpg

98a3c3535648a60cmed.jpg

Nowy rozrząd czeka na montaż.

7928a153ba55a217med.jpg

Aktualnie tak wygląda, jeszcze lakiernik i powoli będę modził.

a70e0668a5068789med.jpg

54fdbf41091df3e5med.jpg

Przelot zrobiony

23.05.2015 Walka z nie działającą klimatyzacją..

Kompresor nowy, chłodnica, węże, osuszacz, zawór rozprężny wszystko od Lifta

8b46df08a3c26618med.jpg

afe4e1191d5c3f0amed.jpg

8fa1a00ff6c13b8cmed.jpg

Edytowane przez KLimEK1990

Opublikowano

zacnie to zaczyna wyglądać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No ładnie odratowałeś samochód, wrzucaj więcej fotek ;)

Opublikowano

Cierpliwy jesteś, widać, że się nagrzebałeś przy tym :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

23.05.2015 Walka z nie działającą klimatyzacją..

Kompresor nowy, chłodnica, węże, osuszacz, zawór rozprężny wszystko od Lifta

8b46df08a3c26618med.jpg

afe4e1191d5c3f0amed.jpg

8fa1a00ff6c13b8cmed.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:thumbup1: ładnie działasz takze przydały by mi sie takie mody

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam :-) dawno mnie tutaj nie było, nie mam czasu już nawet na komputer zaglądać heh ciągle praca, dom, garaż. W audi nic się nie działo jeszcze bo uderzyłem w sprawy techniczne a jeszcze trochę mam do ogarnięcia, ale doszły nowe graty i czekają na przygotowanie do malowania. Niedługo chcę malować całe auto na inny kolor :P, jak już będę to robił to zdam fotorelację z prac. Będzie pełny lift poza tylną klapą, jak ogarnę zewnątrz to zajmę się wnętrzem.

ca7e848a015d0b23med.jpg

Edytowane przez KLimEK1990

Opublikowano

Jak pełny to pełny - tylna klapa również musi poliftowa wjechać :)

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie wiem jak z klapą bo cenowo nie wiem czy uda mi się dobrze wyrwać bo szczerze mówiąc nie patrzyłem za nimi jeszcze, no i nie wiem jak działa zamek elektryczny, jak zrobić odcięcie napięcia przy zamkniętym aucie żeby się nie otwierało itd..

Opublikowano

Podziwiam Was ładować tyle kapuchy żeby zrobić z przedlifa na lifta toż to worek bez dna :wink:

Opublikowano
  • Autor

Podziwiam Was ładować tyle kapuchy żeby zrobić z przedlifa na lifta toż to worek bez dna :wink:

Oj tam oj tam, nie jest tak źle :-P, jak człowiek się uprze to wszystko można, ja nie liczę tego ile kasy w auto wsadzam bo nie robię tego na raz. zewnętrzny lift już prawie kompletny mam, tylnej klapy i do okoła okien listwy chromowanej nie ma tylko, a wewnatrz tylko podsufitke zmienie i panel przedni z radiem itd. bo tunel juz mam z zapalniczką ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.