Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kąt wtrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Dziś chciałem sprawdzić kąt wtrysku, robiłem to według filmików, poradników z forów lecz za każdą próbą dowiadywałem się "jedno wielkie nic"

Mógł by ktoś pomóż ponieważ gdy chcę włączyć wykres nie mam przycisku TDI-Timing dodam że szukałem już informacji na ten temat z marnym skutkiem.

Możliwe że spowodowane jest to kablem za 30zł :) (ten niebieski) pod vaga 409.1.

Próbowałem sprawdzić na programach vcds little 1.0 i na vag'u 409.1

Jest możliwość sprawdzenia tego tym kablem ? Można wyczytać coś z tych licz w grupie 000 ?

http://ifotos.pl/z/wwxsash<-- screen z grupy 000

Opublikowano

kąt wtrysku dla 2,5 sprawdzasz w 004 i bs 004

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem w grupie 004 i kąt w obu przypadkach (late i early) był 0.0 stopni i teraz pytanie jaki ma być zalecany kąt ? -1.5 stopnia ? I nie wiem dlaczego dalej nie miałem tego guzika TDI-Timing

http://ifotos.pl/z/wwxaqes<-- zrzut ekranu

Jeżeli dobrze rozumiem to przy ustawianiu kątu patrze tylko na to 3 okienku i zawsze ma być -1.5 ? czy jakos inaczej zczytuje się kąt podczas jego regulacji ?

Opublikowano
  • Autor

Super widziałem to teraz zależy mi na tym jakie wartości mają być ponieważ widziałem że na late i eraly sie różnią. Na late ma być -1.5 ? a na early ? (nie znalazłem na ten temat informacji w tamtym temacie) No chyba że na early wogóle się nie patrzy ?

Edytowane przez Zenion7

Opublikowano

na late ok 2 ZGMP, (ATDC),. jezeli pokazuje zero znaczy że wtrysk sterujący masz walnięty,.

jakies błedy???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a tak przy okazji do znawców i osób posiadających Boshowski KTS i VCDS

zdarzyła mi się dziwna i wręcz zaskakująca sytuacja byłem na regulacji kata początku wtrysku w warsztacie i gość pokazywał mi na ile jest ustawiony kat początku wtrysku

na KTS,

kąt był w przedziale od - 1,8 do -2,0(obroty silnika 835 temp silnika 89 stopni na blacie 90-po 30 minutowej jeździe) silnik mruczy i przyspiesza tak jak trzeba nie wywala żadnych błędów,

a w dom z ciekawości podłączyłem vaga 409 i w grupie BS 04 vag pokazuje mi wartość (late 2.8 do 3.0 ATDC obroty silnika 835)

czy ktoś się już spotkał z takim czymś

Edytowane przez and016

Opublikowano

Troche dziwne że tak pokazuje.

Opublikowano

Zrób loga bo kazda wersja vaga ma inny opis i łatwo można się uszukac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.