Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Zgrzytanie przy skrecie


lukasz23krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam takie pytanko.

Czy może mi ktoś powiedzieć co może być przyczyna zgrzytania w zawieszeniu przy skręcaniu kołami jadąc samochodem w lewą stronę.Gdy samochód stoi w miejscu i kręcę kierownica to objawu nie słychać ???

U mnie to była poduszka pod silnikiem. Przy ciasnym zakręcie w lewo słychać takie "chrupnięcie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem. Od pół roku przy ruszaniu na skręcie w lewo słyszę stukanie. Po wyprostowaniu kól stukanie zanika. Muszę jednak powiedzieć że przeguby mam ok, a wszystkie wahacae wymieniałem 10 miesięcy temu. Chyba troche za szybko na zużycie wahaczy jesłi przejechałem w tym czasie 10 000km. Czy ktoś ma jeszcze jakieś inne rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak ruszam ze skrecona kierownica w lewo to zgrzyta, jak by cos chrubotalo, przeskakiwało. Jak kupowalem auto 3 miesiace temu to mechanik na ogledzinach mowil ze mam do wymiany koncowke drazka kierowniczego lewą .zaczelo mi zgrzytac jakis miesiac temy, przejechalem okolo 5 tys km. musze pojechac na dniach i sie okaze. [br]Dopisany: 28 Październik 2008, 21:53_________________________________________________Okazało się że to przegub. wymieniłem po 40 kkm od rozpoczęcia pykania przy skręconej kierownicy. Bo zaczeło bardzo strzelać nawet przy lekkim skręcie kierwonicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...