Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka z polifta do przed lifta


mokry_mtb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w tytule zastanawiam się czy da się przełożyć podsufitkę z nowszego modelu, mam samochód w avant i z szyberdachem (1996). Może ktoś już robił taki zabieg albo wie czy się da przełożyć. Z góry dziękuje za każdą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sprawa z szyberdachem bo słyszałem że silniczek jest inny i może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem że trzeba zmienić silniczek bo nie podejdzie ale głowy nie dam bo jeszcze nie zabrałem się za wymianę u siebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek w przedlifice jest prostopadły do przedniej szyby w polifcie idzie tak pod kontem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Posiadam Audi a4 b5 model przedliftowy sedan. Kupiłem kompletną podsufitkę od modelu poliftowego z lampkami i instalacją. Z podłączeniem oswietlenia sobie poradziłem, lecz natrafilem na inny problem... Poniewarz podsufitka z polifta jest bardziej wypukła nie pasują do niej boczne słupki te na których jest regulacja pasów :kwasny: Czy ktoś z was miał może podobny problem? Myślałem nad tym żeby wyciąć jej cześć żeby wpasować słupek lecz nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne słupki Ci pasują? powinieneś do poliftowej podsufitki mieć też słupki i rączki z dystansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , przełożenie podsufitki z poliftowej do avanta przedliftowego nie jest takie proste ale wykonalne . Przechodziłem przez to. A co do szyberdachu to nie pomoże tu wymiana silniczka ,trzeba wymieniać cały szyberdach , niestety .W poliftowej podsufitce otwór na szyber jest przesunięty około 1cm do tyłu no i nie założymy ramki maskującej i trzymającej podsufitke do szyberdachu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ile postów tyle wersji.

Ja mam przedlift z szybrem i też myślę o kompletnej zmianie podsufitki z plastikami pod warunkiem że podejdzie p&p. A jeśli nie to czy jak wrzucę plastiki z polifta a podsufitkę zostawię przedliftwą to czy też będzie ładnie spasowane wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że do podsufitki z przedlifta wpasujesz plastiki z lifta, skoro w drugą stronę nic kompletnie nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do auta z przedlifta zostawiając podsufitkę nie da się spasować z plastikami z polifta. Zatem pytanie; czy do auta z przedlifta podejdą bez problemu z polifta: podsufitka wraz z kompletnym szybrem (rama, silniczek, szybka, roletka) oraz plastiki?

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz miał cały komplet z lifta to wpasujesz

wkręty trzymające rączki musisz tylko inne dopasować bo poliftowe Ci nie będą pasować ale to np w castoramie coś dopasujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łącznie z tym całym szybrem po przedliftowy szyber nie podejdzie do poliftowej podsufitki. Jednym słowem muszę mieć całą tapicerkę od drzwi w górę z polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,osłony słupków podsufitka,rączki + dystanse lampki z wiązką, szyber z silniczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Szyber już mam od polifta bez silniczka. Ale co do silniczka to łatwo nie będzie. W ogóle nie wiem jak się za niego zabrać. Poliftowy silniczek ma wtyczkę 6 pin w której wszystkie kable są koloru białego. Przedliftowy silniczek miał kostek z 3 kablami kolorowymi. I teraz jak to połączyć by wszystko by ładnie chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...