Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pisk z tylu silnika


Tarantula56

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o co chodzi z ta blacha. Mialem taki przypadek pare razy w poprzecznych tdi po wymianie sprzegla;) chwila nie uwagi, flansza od polosi zachaczy i juz jest wygieta. Jednak to nie jest to. Udalo mi sie odpalic silnik bez skrzyni biegow i dzwieku nie slychac. Zaloze teraz na probe nowe lozysko walka sprzeglowego bo ma troche luzu i zobaczymy :)

Dla potomnych. Padl zaworek na wezu ktory idzie od kolektora ssacego chyba do systemu odmy. W silniku robilo sie cisnienie i wywalalo prawdopodobnie przez uszczelke walu za dwumasem. Stad ten pisk. Masakra, dlubie przy autach na codzien ale jeszcze dlugo bym szukal gdyby nie konsultacja z Gregorem. Plus jest taki ze w pore zobaczylem ze pompa oleju byla do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki sam problem z piszczeniem (silnik 1.8t bex) jak Tarantula56. Może mi ktoś podać lokazlizację tego zaworku (i ew numer katalogowy) który idzie od kolektora do odmy bo nie potrafię go znaleść.

Edytowane przez Cinek198902
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,mialem ten sam problem w swoim bex,u mnie byl zielony kolor,bo chyba jest jeszcze taki sam czarny lub szary,roznia sie delikatnie czyms ,w srodku,tego zaworka nie widac z zewnatrz bo schowany jest w rurke,poszukam go bo mam i wstawie fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,mialem ten sam problem w swoim bex,u mnie byl zielony kolor,bo chyba jest jeszcze taki sam czarny lub szary,roznia sie delikatnie czyms ,w srodku,tego zaworka nie widac z zewnatrz bo schowany jest w rurke,poszukam go bo mam i wstawie fotke.

Ja również to miałem. Wymiana zaworka pomogła. Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...