Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterowanie lusterkami


azure

Rekomendowane odpowiedzi

Czy z poziomu VAG'a jest możliwość sterowania ustawieniem lusterka?

Mam małe problemy z regulacją ustawienia prawego lusterka. Nie wiem czy wina leży po stronie joysticka czy też mechanizmu w lusterku.

Lusterka nie mogę rozebrać, boję się żeby go nie uszkodzić, zaś do joya jedyna droga to zdjęcie tapicerki drzwi... a tego z racji wspaniałych spinek też nie mam do końca ochoty robić :grin:

Gdyby dało się wysterować lusterkami z VAG'a (a pewnie nie) to przynajmniej jedno źródło problemów odpadłoby/potwierdziło się.

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz objawy? Może ktoś przedstawił lustro na siłę łapami i stąd kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak biorę do góry idzie do góry i lekko w bok, w dol normalnie, do auta tez normalnie. Może i ktoś go łapami ustawiał, w końcu i tak nie wiem co z tym autem działo się przez ostatnie 11 lat :grin:

Z tego co googlałem to żeby do silniczka dostać się to trzeba zdjąć lustro, a je z kolei po prostu odciąga się i powinno wyskoczyć z zaczepów... tylko, że u mnie mimo uzycia dość dużej siły ani drgnie i nie chciałbym go rozwalić... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem. Teżz joysticka źle sterował. Po pierwsze sprwwdź przewody w przelotce drzwi kierowcy i pasażera - może popękały. Po drugie - u mnie problemem okazał się sterownik w drzwiach pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam lusterka sterowniki i joystick, sprawne - zostały mi po swapie na full opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...