Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prośba o analizę logów AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po polsku statyczne 01. druga kolumna, auto rozgrzane i wszystkie odbiorniki pradu wyłaczone.

Opublikowano
  • Autor

Po polsku statyczne 01. druga kolumna, auto rozgrzane i wszystkie odbiorniki pradu wyłaczone.

Dzięki za podpowiedź.

Jaka ma być wartość ustawiona?? Jaką zalecacie i co ona zmienia??

Ma być miedzy 3-9?? I starać się ustawić na około 3??

Edytowane przez tommyy

Opublikowano

Dawkę ustaw na około 3.2mg.

Opublikowano

Zgadza sie ok 3.2 im wartość wieksza dawka jest mniejsza i przy ok 4 auto jest ospałe ale oszczędne i miekko pracuje. Im niższa wartość dawka większa a auto zrywniejsze i delikatnie twardziej pracuje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

sorki za długa przerwę ale nie miałem czasu...

Wstawiam logi wszystkie statyczne - i w między czasie musiałem zregenerować turbo :(

STATYCZNE:
Jeżeli można to rzućcie okiem i proszę o opinie, czy wszystko pasuje :)
Opublikowano

Ze statycznych wiele sie nie zobaczy, N75 i N18 działają, dawke paliwa masz ubogą bo ok 4,0 mógł bys potestować i zejsc na 3.0, zrób dynamiczne 3,7,8,10,11, i BS 00

Co do regeneracji to podaj cene porównamy z warszawskimi stawkami.

Opublikowano
  • Autor

Oki, postaram się zrobić

Regeneracja turbo 800,00 zł z nową gruszką - gwarancja rok czasu.

Diagnoza zapieczone kierownice, zastana

gruszka rozwalane łopatki

Opublikowano

Czyli cena ogólnopolska to 800zł i rok gwarancji bez limitu kilometrów.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Grupy które logowałeś nie obrazują praktycznie nic czyli robiłes nie te grupy które potrzeba. Z tego co wstawiłes to przepływka mierzy złe.

Opublikowano
  • Autor

Grupy które logowałeś nie obrazują praktycznie nic czyli robiłes nie te grupy które potrzeba. Z tego co wstawiłes to przepływka mierzy złe.

Czyli mam zrobić MB 3,7,8,10,11 ??

BS 000 nie mogę zrobić bo wywala ERROR ? Co może być nie tak ??

Edytowane przez tommyy

Opublikowano

Statycznie, 0,1,3,7,8,10,13

Bs 00,3,11

Dynamicznie 3,7,8,10,11,13

Dlaczego 00 bs nie idzie nie wiem, tdi timing się uruchamia ??

Opublikowano
  • Autor

TIMING się uruchamia...

BS robić statycznie czy dynamicznie ?

Statycznie robić MB i dynamicznie robić MB ??

Edytowane przez tommyy

Opublikowano
  • Autor

Czyli musisz zacząc od przeczytania tego wątku, wszystko jest opisane krok po kroku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-diagnostyka-tdi-aktualizacja-20-viii-2012/

Czyli dla pewności :

MB statycznie i dynamicznie - te bloki które podałeś, oraz BS statycznie i powinno być oki ??

Sorki za zawracanie gitary ale to moje pierwsze logi :)

Opublikowano

Domyśliłem sie :) jesli zrobisz tak jak napisałes bedzie ok, niektórzy chcą wiecej grup ale ja robie te które ci podałem.

Opublikowano

Przepływka za mało mierzy a dodatkowo daje niskie ograniczenie dymienia (spróbuj przeczyścić) turbo późno wstaje i ogólnie nie domaga albo kierownice sie zacinają albo nieszczelność podcisnienia, dawka paliwa 3.0 czyli ok, korekcje ok, kąt wtrysku ok 57 czyli ok, egr działa, N75 tez działa i kierownice nie stoją dęba.

Ogolnie problem jest z przepływką i turbiną

Opublikowano
  • Autor

Przepływka za mało mierzy a dodatkowo daje niskie ograniczenie dymienia (spróbuj przeczyścić) turbo późno wstaje i ogólnie nie domaga albo kierownice sie zacinają albo nieszczelność podcisnienia, dawka paliwa 3.0 czyli ok, korekcje ok, kąt wtrysku ok 57 czyli ok, egr działa, N75 tez działa i kierownice nie stoją dęba.

Ogolnie problem jest z przepływką i turbiną

Dziwne bo turbo po regeneracji :( Zobaczę na nieszczelności - gdzie ich szukać ?

Przepływkę przeczyszczę i zobaczymy co będzie dalej...

Opublikowano

Na całym dolocie i układzie podciśnienia. Turbo miałes regenerowane ale sterowania zapewne nikt nie sprawdzał czyli ktos bez pojecia oddał turbo do regeneracji a problem lezał w zupełnie czyms innym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.