Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo


sambo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przedstawić nasze autko: Audi A4 B6 1.8T wersja BEX.

Autko drugie w rodzinie, ponieważ jazda codzienna Honda Prelude po modyfikacjach nie jest komfortowa :)

Ale wracając do Audi, obecnie w autku:

- Zawieszenie s line (1BE)

- Felgi 18"

- Beżowa skórka

- Pełny FIS

- Tarcze 312 mm ( przód)

i to niestety tyle jeżeli chodzi o jakieś lepsze wyposażenie niż seria..

W autku na dzień dobry zrobiony smok, wymiana płynów i filtrów, klocki i tarcze z przodu. Ponad to porządna kosmetyka :D

Plany:

- Większe końcówki wydechu

- Pomalowanie zacisków na srebrny kolor

- Przy jakimś zastrzyku gotówki wpadnie program i kilka dodatków zewnętrznych od s line

c0f827c51405f143med.jpg

ef90cd1368687faemed.jpg

f1f617e58a7f3208med.jpg

5fc797a92bc8fdf7med.jpg

2eef0f854f1ca7a0med.jpg

Edytowane przez sambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te ultery zmieniają choć w minimalnym stopniu dźwięk? ;)

Podobno maja dyfuzor dźwięku.. Ale czy serio jest coś słyszalne? ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze pasuje skóra beżowa tylko troche bardziej widać brud :) no i BEX .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze pasuje skóra beżowa tylko troche bardziej widać brud :) no i BEX .

Niby BEX :D ale dla mnie jest jakoś wolny :P albo to przyzwyczajenie do drugiego auta, w którym czuć przyspieszenie :)

Trzeba zabrać zabrać Audi na hamownie i się przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny nie wolny z poczatku rakieta ale teraz sie przyzwyczaiłem do mocy i już troche brakuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko doprowadzone do bardzo dobrego stanu mechanicznego ( dzięki osobom na tym forum :D )

W ostatnim czasie wymienione:

- uszkodzone elementy odmy + czyszczenie odmy

- downpipe ( owinięty bandażem)

- świece Bosch

- filtr paliwa Bosch

- przepływomierz Bosch

- akumulator

Dodatkowo wymieniony zawór DV na hybrydę:

https://www.youtube.com/watch?t=12&v=CmS8oxyK74Y

W najbliższym czasie zamierzam wymienić dolot na jakiś stożek, może wpadnie też TIP, wymiana bananów, instalacja lpg i rozwiązanie problemu ze stukająca kierownicą.

Edytowane przez sambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza pssssyt raczej nic :)

To masz link do logów (przed i po) :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332956-Wymiana-zaworu-DV-na-hybryde---logi

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko hybryda. Zakładam ją czasem :) bo mam wątpliwości do działania tego urządzonka :) Niby logi sa takie same jak na zdrowej DV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby BEX ale dla mnie jest jakoś wolny

piękne auto, zwłaszcza wnętrze, co prawda zapewne trochę niepraktyczne ale robi wrażenie

Dokładnie prześledziłem Twój temat odnośnie zmulonego BEXa ponieważ wydaje mi się, że mogę mieć podobny problem, zdaje się, że powinien mieć lepszego kopa chociaż ja mam jeszcze Q a to zmienia nieco postać rzeczy.

W każdym bądź razie po przeczytaniu tematu co raz bardziej dojrzewam do decyzji o wywaleniu kata i wstawieniu DP :) aku mam nowy i filtr paliwa także - wymienione wcześniej z innych powodów, także te rzeczy odpają.

Powodzenia i bezawaryjności !

Edytowane przez myrmillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz u mnie tez jest problem z odniesieniem. Dla zabawy mam Hondę Prelude z silnikiem od Accorda Type R.. Wiec jak wsiadam w audi to jest różnica :P dlatego chce doprowadzić Bexa do zdrowia i machnąć jakiegoś chipa u Gregor10, żeby jakieś diesle mnie na światach nie zostawiały :P

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan mam podobny :) będziesz wstawiał fmica czy zostajesz by dwóch ickach bexa? czytałem dużo dobrego o gregor10 ale jak dla mnie za daleka droga, ogarnę coś bliżej wro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis troche szron na drodze u mnie,wyprzedzal mnie jakis gosc w a3,to docislem gaz 3 bieg bo akurat z zabudowanego wyjezdzalismy.To jak deplem to niestety,prawie jak w miejscu :P .Niestety nie udalo sie go zaskoczyc,dlatego tez zmierzam do tego ze w fwd za duzo mocy tez nie moze byc bo naprawde jak troszke tylko szron sie zrobi no to kicha :P

po programie gdy moje auto teraz jest,to kumpla bmw ktore ma jakos 200 z hakiem koni 5-tką nie daje rady.Wiadomo tyl naped,masa. tak samo 2.8 w audi a6 c5.Slabe to jakies,doladowane auta to doladowane. :)

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zostanę przy seryjnych ickach, bo mocy ponad 230km raczej nie bedzie na seryjnej Bex'owej turbinie.

Ja z Warszawy do Gregora tez mam kawałek,ale wole zrobić raz a dobrze a nie potem bujać sie złym programem jak niektórzy na forum :(

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Raczej zostanę przy seryjnych ickach, bo mocy ponad 230km raczej nie bedzie na seryjnej Bex'owej turbinie.

Ja z Warszawy do Gregora tez mam kawałek,ale wole zrobić raz a dobrze a nie potem bujać sie złym programem jak niektórzy na forum

sambo mogę Ci polecić kolegę z forum adrian998998 :thumbup1: , ja też u niego robiłem program w bex-ie i jestem mega zadowolony :banan: , no i będziesz miał bliżej (Sokółka, koło Węgrowa) niż do Gregora, a Adrian też zna się na rzeczy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...