Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działający centralny zamek po wymianie pompki


malina767

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam taki problem:
Padł mi kompresor centralnego zamka. Kupiłem na allegro używany z tym samym numerem i najważniejsze ta sama końcówka "D"(cała tą puszkę). Podłączyłem i z zamka nie ma problemu otwiera i zamyka, ale z pilota już nie (centralka oryginalna). Wszystkie kostki podłączone dobrze. Dziś dla sprawdzenia podłączyłem starą i jak wcisnę na pilocie to słyszę że reaguje. Czy trzeba coś programować kluczyki pod tą nową czy jest zepsuta może dla odmiany w tym ta płytka. Podłączałem pod jakiś komputer diagnostyczny (uniwersalny) ale nie ma żadnej funkcji programowania kluczy. Co może być problemem i czy ktoś kto ma VAG lub wie kto to ogarnie mógłby dać namiar ( Łódź i okolice, Kutno, Łęczyca) mógłbym podjechać i skorzystać z czyiś usług.
Audi A4 B5 1997r. 1.8 T
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz dopisać kluczyki do nowej pompki. Jest to tu opisane w temacie o dorobieniu kompletu kluczyków do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak to zrobić dodam że nie mam żadnego kompa kabelka o nic innego. Podać dokładny link bo szukam o dodaniu kluczyka Ale nic nie rozumiem i nie wiem jak typ zrobić. Z miłą chęcią też bym mógł podjechać gdzieś Łódź i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie nie widziałem z poziomu Taptalk w telefonie tego pierwszego posta z instrukcjami. Dzięki wielkie i pozdrawiam już biorę się za robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...