Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problemy z centralnym zamkiem


hooki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki (jeśli takowe tu są ) :)

Problem dotyczy avanta b6 z 2003r. Od jakiegoś czasu miałem problemy z centralnym zamkiem, a dokładnie pilotem - czasami miewał kaprysy i nie chciał otwierać albo zamykać, na początku było to może raz na 10 użyć, ostatnio średnio co 3 raz nie działał, od kilku dni wogóle. Chciałem zaznaczyć że w październiku zeszłego roku dorobiłem sobie drugi kluczyk (scyzoryk tak jak i oryginał) on o dziwo też nie reaguje na owieranie/zamykanie. Wiem że najlepiej sprawdzić podłanczając pod vag ale narazie nie mam takiej możliwości, może za kilka dni. Chciałem się mniejwięcej dowiedzieć co może być przyczyną? czy to jakiś przekaźnik, moduł mógł się popsuć? z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mialem taki sam problem okazalo sie ze MK cos posypal sie. wymienilem MK i od tego czasu problem ustal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest z tym związek ale szyby też ostatnio zaczeły kiepsko działać, chodzą z oporem jak by miały się zepsuć. Posądzałem mechanizm, ( lekko zgrzytają - napewno dostał się pomiędzy uszczelkę piasek) ale może ma to też związek? może być to moduł komfortu? przypomniało mi się że zimą dość porządnie zamokły mi przednie i tylne dywaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc too MK. sciagnij dywan od strony kierowcy i zovacz czy przypadkiem nie ma wody tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie chce zakładać nowego tematu a mam podobny problem,mianowicie nagle przestały działać piloty od centralnego. Podłączałem vaga,przypisane są normalnie dwa kluczyki,ale w ogóle nie ma reakcji na wciśnięcia guzików na pilocie,tak jakby nie dawały sygnały,jednak byłem w sklepie gdzie dorabiają kluczyki i tam człowiek sprawdził pilot i sygnał wychodzi. Więc co to może być? Dodam że wszystko inne działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie centralnego zamka to MK do sprawdzenia. Co do mechanizmu szyb to jeśli słychać chrobotanie linki to mechanizm do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...