Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno

Opinie na temat tej foli

  1. 1. Opinie na temat tej foli

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Planuje zakupić tą oto folie termoplastyczną jak najciemniejszy kolor oczywiście drewno co o tym myślicie.

http://www.allegro.pl/item457074417_drewno_do_twojego_auta_folia_termoplastyczna.html

Mi strasznie się podoba

teraz mam okleinę i w miarę to jakoś wygląda ale tylko na środku myślę że jak założę taką folie to będzie wyglądać jak ori co o tym myślicie

Opublikowano

Myśle , że lepiej zainwestować w oryginalne drzewno :wink4:

Opublikowano
  • Autor

widziałem takie drewno w oplu tzn oblepione folią termo plastyczną i powiem że bardzo ładnie to wygląda na pewno ładniej by wyglądało jak mam teraz z okleiną, zdjęcia tego nie oddają one wyglądają jakby to był mat ale w rzeczywistości to fajnie jak ori

Opublikowano

Moim zdaniem nie jest brzydkie, ani nie odstrasza, ale trwalsze bys mial oryginalne drewno, fakt, wiekszy wydatek, ale tez dluzej posluzy...

Decyzja jest twoja, upodoban i gustow wiele...

Opublikowano

Witam też coś takiego chciałem zrobić ale przemyślałem i żeby to ładnie wyglądało to trzeba wszystko zdemontować, a jak wiadomo żeby zdemontować przednią listwę to jest troche roboty , druga sprawa to odcień w ori jest to wysoki połysk i ciemniejsze niże te najciemniejsze z aukcji więc brałem pod uwagę także późniejsze polakierowanie lakierem bezbarwnym w spray-u było by to bardziej z połyskiem no i oczywiście trwalsze. Jednak po przeanalizowaniu wszystkiego zostane przy tym co mam czyli ala-carbon. zbyt dużo roboty z przednią listwą .

pozdrawiam

Opublikowano

Ja juz sie wnętrze znudziło to może pomalować te listwy na jakiś sympatyczny kolor i przeciągnąć bezbarwnym :naughty:

..no chyba , że preferujesz las :)

Opublikowano
  • Autor

Witam też coś takiego chciałem zrobić ale przemyślałem i żeby to ładnie wyglądało to trzeba wszystko zdemontować, a jak wiadomo żeby zdemontować przednią listwę to jest troche roboty , druga sprawa to odcień w ori jest to wysoki połysk i ciemniejsze niże te najciemniejsze z aukcji więc brałem pod uwagę także późniejsze polakierowanie lakierem bezbarwnym w spray-u było by to bardziej z połyskiem no i oczywiście trwalsze. Jednak po przeanalizowaniu wszystkiego zostane przy tym co mam czyli ala-carbon. zbyt dużo roboty z przednią listwą .

pozdrawiam

ja widziałem to i powiem że ładnie się błyszczy zobaczymy jak w realu u mnie to będzie wyglądać oczywiście będzie foto tak jak z molntażu podświetlanych kratek

Opublikowano

Ja bym wolał zainwestować w ori drewno. Jakość bez porównania no i ori to ori :naughty:

Opublikowano

Idziesz do lasu wycinasz drzewo, potem docinasz listwy, lakierujesz i masz wypas drewienko :kox: Nie no żarcik oczywiście. Zależy Ci tylko na drewnie czy chcesz tylko coś zrobić z listwami? Słuchaj ludzie nie lubią drewna, może ktoś się z Tobą zamieni :wink4: Nie mówię o sobie bo mi moje "drewno" odpowiada :decayed::tongue4: P.S. Ragga nie odzywaj się Ty carbonowy chłopczyku :naughty::tongue4:

Opublikowano

Wyglada spoko, ale ja bym musiał to dotknąć. Wiesz to tak jakbyś kupował auto i go nie odpalał... Także pomyśl o inwestycji w drewno, przecie tyle jest rozbitków itp.

Opublikowano

...paskudztwo jak dla mnie :confused4:

Opublikowano

P.S. Ragga nie odzywaj się Ty carbonowy chłopczyku

:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak dla mnie brzydota..... :naughty: carbon tak :th:

Opublikowano

jak dl carbon tak :th:

To nawet nie leżało koło carbonu :thumbdown:

Opublikowano

jak dl carbon tak :th:

To nawet nie leżało koło carbonu :thumbdown:

ja nie mówie że to leżało - ja mówie że prawdziwy karbon jest ok a nie jakas śmieszna imitacja drewna

Opublikowano

Żadnej folii, czy to carbon czy drewno. Tylko ori :good:

Opublikowano
  • Autor

w najgorszym przypadku można takie coś zerwać i nie powinno być śladu po kleju chyba zaryzykuje przecież o gustach się nie dyskutuje

Opublikowano

To jak już obkleisz to pochwal się efektem. Jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie i jak będzie to wyglądało.

Opublikowano

Jak dla mnie to :thumbdown:

Pasuje moze do 190 D ale nie do :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Teraz mam taką okleinę tak już kupiłem samochód

srodek3zj7.jpg

i myślę że 1000 razy lepiej by wyglądało jak by na tym miejscu była ta folia było by wtedy bardziej ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.