Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwiększenie mocy w A4 B6 2.4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakie są możliwości zwiększenia mocy w tym silniku? Co należy zastosować? Z góry dzięki za info

Opublikowano

Wolnossaka nie podkręcisz.

Opublikowano

Niestety tego silnika nie podkręcisz jak zresztą każdego wolnossaka. Co prawda można zyskać parę koni , jednak to jest nieodczuwalne.

Opublikowano

pądkreci ale tylko pare koni i nie bardzo to się opłaca

Opublikowano

Da rade wsadzić kompresor ale koszta będą nie małe,tanie wyjdzie swap

Opublikowano

no napewno tanio nie bendzie

Opublikowano

Wyjąć silnik, włożyć 2.7 biturbo :)

Opublikowano

wyjąć i włożyć 2.8 , plug and play, wyjmujesz słupek, wkladasz słupek bez wiekszych przeróbek, osprzet identyczny, osiągi na poziomie 1.8t bex

koszty obslugi silnika takie same jak 2.4 itp, bez kombinacji.

Mało tego mozna znalezc młody silnik 2.8 AMX z 2007-2008 roku ze skody superb itp...

170>193 KM

240>290NM

2.7bitt oczywiscie mozna ale juz koszty eksploatacji o wiele wieksze i Q by sie przydalo.

Edytowane przez soul87

Opublikowano

to poco 2.8 kupić 3.0

Opublikowano

3.0 jest już bardziej awaryjne. Nie trawie tego silnika. A to rozrząd a to katalizatory a to wypadają zapłony a to cewki a to zaraz geometria w dolocie a jak się to już wszystko zrobi to pęknie blok hehe

Opublikowano

3.0 jest już bardziej awaryjne. Nie trawie tego silnika. A to rozrząd a to katalizatory a to wypadają zapłony a to cewki a to zaraz geometria w dolocie a jak się to już wszystko zrobi to pęknie blok hehe

:grin::grin::grin::grin::grin::grin: dobre jak mi się nic nie dziej a na dodatek rozmawiałem z paroma osobami i nikt nie na zeka a co do 2.4 to bym wolał abo 3.0 albo 1.8 t

Opublikowano

Każdy chwali swoje. Często widuje 3.0 u znajomego mechanika więc mówię tylko co widzialem

Opublikowano

jak dbają czasem ludzie kupują i nie stać ich na same wymiany bo myślą jak audi to tanie części ale jak na razie jeździłem 3.0 v6 kolegi i miała nalatane prawie 400tys i nic dobry olej i pilnowane wszystko wymieniane na czas

Opublikowano

O 3.0 słyszałem tyle złych opini co o 2,5 tdi

Opublikowano

Zależy jak bardzo kolega moc chce zwiększyć :)

Jak 190 km starczy to włożyć 2.8 bo najprościej, jak chce dalej grzebać to jakieś turbo, bo z 2.8 będzie ten sam problem co z 2.4 :)

Opublikowano

Może o 3.0 tdi tam z tego co pamitam to jest na łańcuchu i ma problemy z wypalanie tłoka ja się długo zastanawiałem i czytałem i jednak 3.0 v6 i jestem zadowolony

Opublikowano

silnik 3.0 to złom , ładuj 2.7bit najtaniej wyjdzie ;) moze być AJK z a6 tam jest 230ps, po chiptuningu 320ps na 1 bar idzie ustawić


Moje auto jest po swapie na 2.7bit jestem aktualnie w Kraśniku , możesz podjechać zobaczyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.