Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Avant 1.8 125 KM


Damii94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Przyszedł czas, abym przedstawił Wam swoją Audiczkę.

Mam ją już prawie rok, została sprowadzona z Niemczech z oryginalnym przebiegiem 178 000 km.Wnętrze jest w idealnym stanie, autko naprawdę zadbane

Założyłem w niej instalację gazową BRC z której jestem bardzo zadowolony, zero spadków mocy.Jeśli chodzi o modyfikacje to ma jedynie gwintowane zawieszenie,alufelgi MOMO Strike18" ,kierownice trójramienną od Audi A4 B6, radio CONCERT 2 również z audi A4 B6. Wszystko dokładałem sam, jak go kupiłem to była czyściutka seria

Jeśli chodzi o wyposażenie to chyba jedynie mogę pochwalić się nawigacją w zegarach (której nawet nie sprawdziłem jak działa, ponieważ nie posiadam płytki), drewienkiem, audio jest seryjne ale naprawdę gra rewelacyjnie,

Co do planów, to nie długo będę szukał skórzanych kubełkowych foteli.Myślałem też nad swapem silnika na 1.8T i zrobionym na 210 koni, ale tak się zastanawiam czy warto.Obecny silnik 1.8 125 konny niestety w ogóle nie daje rady

9WfyU2P.jpg?2

kuqXN7f.jpg?1

fntSSYN.jpg?1

X6oMUde.jpg?1

7kQo91y.jpg?1

KSDkvnT.jpg?1

Co sądzicie? :)

Edytowane przez Damii94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić folie matową i okleić nią oryginalny grill w najbliższym czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sucz, pewnie wykręca ludziom szyje tym kołem :) da się jezdzić na takiej glebie? Nie do końca tylko pasuje mi ta kierownica i radio - widać różnicę odcieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta kierownica i radio odmłodziła trochę wnętrze.Auto ogólnie zwraca uwagę, dość często zdarza się że ktoś dopytuje o nie.Właśnie po mimo tego obniżenia auto nadal jest komfortowe, spodziewałem się że będzie dużo gorzej,a prowadzenie po zakrętach to po prostu bajka - prowadzi się jak go kart, trzyma się jak przyklejona.

Edytowane przez Damii94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tłumik z tylu trochę mi nie pasuje :wink: tak jak by wystawał ciut za dużo, chyba że tak na zdjęciu widać :grin:

Fajny odcień hamulców ;) to złoto :D

Edytowane przez Mini_Tytan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...