Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka sprężarka do audi a4 b6 1.9 tdi silnik o kodzie awx 2002r


marcin19860430

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Proszę o pomoc was drodzy forumowicze A wiec tak zakupiłem auto w którym jak się okazało brak sprężarki klimatyzacji Teraz pytanie jaki typ model powinien być w audi a4 b6 1.9 tdi 130km silnik awx rok 2002?Dodam ze została rolka od napinacza paska klimatyzacji Pisze bo nie moge mechanika doprosić się o zakup części :( twierdzi że zamówił ,czekam dwa tygodnie i już mam dość dzwonienia do niego i słuchania że czeka na przesyłkę Czekam na jakieś podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Oliver rozumiem i widze na tym obrazku sprężarki tylko są trzy rodzaje konkretnie która?Nie mam starej aby porównać numery i dobrać Może ktoś pomorze co ma ten model o tym samym silniku awx i zerknie pod maskę zobaczyć numer sprężarki Nie chce kupić innej bo to są drogie elementy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego użyć do uszczelnienia łączy sprężarki ?Są jakieś specjalne kleje czy zwykły klej do gwintów wystarczy?A drugie zapytanie to czy są jakieś filterki aby je wstawić w układ klimatyzacji do wyłapania opiłków z prawdopodobnie zatartej wsześniej sprężarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie. wcześniej ktoś dłubał przy mojej i zerwał tabliczki z oznaczeniem.

WAUZZZ8E62A286884

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do uszczelnienia używa się o-ringów. Filterek takowy już jest, tzw. dławik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie klimatyzacja w mojej audi a4 b6 zostala naprawiona i działała lecz po tygodniu przestała chłodzić i mi grzeje co może być przyczyną? Byłem z tym u gościa co mi naprawiał klime i twierdzi ze cewka padła? Podpowiem ze czynnik jest w ukladzie Econ gasnie wentylator nie pracuje i klimatyzaja grzeje Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...