Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

No tak,tylko nie wiem czy to koło będzie pasować do b5.maszyna polerska juz jest,folia na dekory tez czeka. Wiosną będzie fajnie. :P teraz zimno trochę, nie chce mi się. Gwint trzeba kupić,na koło zdecydować się. Mój h&r będzie na sprzedaż na pewno.

Czy ktoś mi powie jakie będą najlepsze opony do felg 35 et 8j 18 cali.? Myślałem nad 215 /40 ale chcę by kolo było fajnie widać,żebym się nie gubilo na oponie. Dodatkowe pytanie,na swoim starych felgach miałem oponę 225 /45 i na felgach 17 i była taka jakby osłona,naciąg by chronić felgi. Jaka by tu musiała być opona by np uniknąć spotkania z chodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40 będzie oslaniac, 215 bedzie na rowno, a 205 bedzie najlepiej wyglądać :D

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205 to za wąsko. 215 mnie kusi a 225 brzmi rozsądniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalny rozmiar to 235/45/17 A mniejszy to drut i tyle. Przy 200+ i fwd to już w ogóle nie ma gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz bawić się w naciągi itp. to bierz 225. Wcześniej 2 sezony miałem 225, teraz kolejne dwa 215 i mimo tylko różnicy jednego rozmiaru w szerokości, wg mnie na 225 było znacznie stabilniej, na pewno wrócę z powrotem do 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz bawić się w naciągi itp. to bierz 225. Wcześniej 2 sezony miałem 225, teraz kolejne dwa 215 i mimo tylko różnicy jednego rozmiaru w szerokości, wg mnie na 225 było znacznie stabilniej, na pewno wrócę z powrotem do 225

Fakt,225 miałem ale łyse. Na pewno będą lepsze ale nie wiem co mi się usralo

Orginalny rozmiar to 235/45/17 A mniejszy to drut i tyle. Przy 200+ i fwd to już w ogóle nie ma gadania.

chodzi o 18 ,lecz nie zmienia to faktu z przczepnoscia. Dziś mokro,3 biegu nie było . Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich autach mimo niezbyt wielkich mocy było czuć wielką różnicę w trakcji pomiędzy 215 a 225 więc dla mnie wybór prosty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mod ,który zajął sporo czasu.

Zdjęcia dziwnie wyszły ale na żywo ładniej wygląda i nie ma żadnych plam,nie wiem czemu zdjęcia tak wyszły.

31f0c0ca056cf80d8e6e4149b49382a0.jpg

269e3d930372304aadb107ae5565543d.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda niezle ja mam dylemat w swoim bo mam ori drewno i tak niewiem czy to ruszac niby piano mi pasi ale kurz ciągle by mnie na nim wkurzał :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ten karbon jest to taki ala czarny ala popiel,super to wyglada i nie razi w oczy .




Witam
Panowie potrzebuje porady od profeski. Chce zrobić polerka by to lśniło wszystko pięknie.
Czego potrzebuje?chodzi mi o pasty jakie itd.linki by były bardzo przydatne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka... bez maszyny, mnóstwa środków, czasu i doświadczenia niestety nic dobrego nie zrobisz. Najtaniej i najlepiej jest oddać auto do kogoś kto się tym zajmuje - taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee da sie samemu podziałać. ja najpierw pół roku siedziałem przed kompem oglądałem filmiki (głównie po ang), przeryłem kosmetykaaut.pl a później zakup polerki, 3 pasty, jakiś wosk glinka i ogień


trzeba chęci i troche odwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo też od tego kiedyś zaczynałem :wink: ale to raczej droga zabawa dlatego napisałem, że lepiej i taniej jest oddać auto do kogoś kto to zrobi profesjonalne. Bo jak się kupi najtańszą maszynę bez stabilizacji obrotów, nie przygotuje odpowiednio lakieru, nie ma zielonego pojęcia o polerowaniu i użyje zbyt agresywnego połączenia pada i pasty to można narobić więcej szkód niż pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o pasty ew cały zestaw mi chodzi na mój lakier.robiłem juz to,polerka mam także spox.tylko te pasty... jakie na ten lakier

http://allegro.pl/zestaw-do-polerowania-lakieru-auta-menzerna-3w1-i5080511997.html

Co o tym SĄDZICIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja takim właśnie zaczynałem. Tyle że mniejsze brałem mniejsze ilości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze misiek... niepotrzebne Ci takie duże ilości i jeszcze mała podpowiedź ze zamiast fg500 weź fg400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gtara.To ile bedzie mi trzeba mniej wiecej by cale auto opierdzielic ? wstepnie trzeba porządnie auto umyc.Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...