Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hamulec ręczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po regeneracji zacisków tylnych, mam problem z hamulcem ręcznym. Łapie bardzo wysoko i tylko na jedne koł, drugie trzyma bardzo delikatnie, wymieniałem również klocki hamulcowe, układ jest odpowietrzony. Wiem że jest to układ który sam się reguluje czy da radę wyregulować to manualnie??

Opublikowano

Pewnie jeszcze klocki się nie dotarły. Pojeżdzij trochę i obserwuj. Nawazie nic bym nie ruszał.

Opublikowano
  • Autor

ok, dzięki za odpowiedź

Opublikowano

Sprawdź czy obydwie linki chodzą tak samo ( czy tyle samo chowają się w pancerz ) Może być linka uszkodzona i zapieczona .

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Do dnia dzisiejszego nie uporałem się z tą usterką, niebawem przegląd i wypadałoby to zrobić. Linki sprawdzone chodzą tak samo, rozebrałem zacisk w którym hamulec postojowy nie działał, zaobserwowałem ciekawą rzecz, gdy naciskam kilkakrotnie na dźwignie tłoczek nie wykręca się, tylko delikatnie się porusza (1-2mm) po czym cofa się do pozycji wyjściowej. Czy możliwe jest że coś źle złożyłem podczas regeneracji chodzi mi o blaszki w cylinderku? Może uszkodzony koszyczek? Ma ktoś pomysły?

Edytowane przez Badzar

Opublikowano

u mnie bardzo podobnie było po złozeniu, ale tak jakby sie ułozyła z tym ze ja dopieor jedną strone robiłem a w tygodniu druga zrobie

z tym że u mnie (przynajmniej tak mi sie wydaje) że lepiej łapie ta strona którą robiłem

a druga rzecz to jak miałem zacisk w ręku to też czasami jak ruszałem tą dźwignią od recznego to czasem sie wysuwał i zostawał tak a czasem również chował

Opublikowano
  • Autor

u mnie bardzo podobnie było po złozeniu, ale tak jakby sie ułozyła z tym ze ja dopieor jedną strone robiłem a w tygodniu druga zrobie

z tym że u mnie (przynajmniej tak mi sie wydaje) że lepiej łapie ta strona którą robiłem

a druga rzecz to jak miałem zacisk w ręku to też czasami jak ruszałem tą dźwignią od recznego to czasem sie wysuwał i zostawał tak a czasem również chował

Niestety ale Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu, dzięki za zainteresowanie. Może ktoś inny się wypowie?
Opublikowano

A w jakim stanie jest aluminiowa obudowa od strony ręcznego? Może masz uszkodzoną i ręczny kaput. Ja o to jeden zacisk wyżuciłem bo ręczny nie działał.

Edytowane przez Kolo91

Opublikowano
  • Autor

A w jakim stanie jest aluminiowa obudowa od strony ręcznego? Może masz uszkodzoną i ręczny kaput. Ja o to jeden zacisk wyżuciłem bo ręczny nie działał.

obudowa jest cała, brak oznak jakiegokolwiek zużycia

Opublikowano

zrób fotki to się oceni bo tak to tylko można domniemać

Opublikowano
  • Autor

temat zamkam, wymiana koszyczka z kompletnym cylinderkiem pomogła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.