Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż klimatyzacji do przedlifta


eaglent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jak w temacie, stoję przed zakupem kompletnej klimy z wiązkami, panelem, wężami, sprężarką, chłodnicą no wszystkim no i mam problem. Moje auto nie było wyposażone w klimatyzacje i chcę się dopytać jak dużo pracy mi to zejdzie i czy jest wgl opłacalne bo nie powiem cena jest atrakcyjna. Wiem, że z przełożeniem części aż tak dużego problemu nie będzie bo śruby będę miał w zestawie aczkolwiek jak jest z wiązką. Będzie to plug&play? czy będą godziny rezania i lutowania kabli? wiem, że cały kokpit musze zdemontować ale jeśli to będzie opłacalne to się tego podejmę.


Dobra, widze zainteresowania nie ma, ale pytanie mam, łapa kompresora od 1.8 podejdzie do afn'a czy szukac innej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie brak zainteresowania , tylko pewnie nikt nie przekladał systemu klimy. Myślę , że będzie troszke pracy bo najgorszą częscią do wymiany będzie to co pod deską rozdzielczą.... sterowanie klapami tunele .... wszystko to musisz mieć....

Jeżeli chodzi o łapę to raczej nie podejdzie w końcu to inny silnik ... (mogę się mylić)
Jeżeli jesteś zawzięty to pewnie dasz radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapy i tunele będę miał bo sam je wymontowuje z wraka więc o to się nie martwie tylko teraz trzeba szukać łapy od dizla skoro tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam się za to zabrać ale ciężko o jakieś informacje co do tego ;/ tematu. Jak by co to miał bym łapę od 1,9 więc możemy się zamienić ;), jak by nie pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem do 1.9 moge Ci sprzedać za grosze. Informacji jest praktycznie brak, ale dzisiaj wyprułem całą kompletną wiązke z wraka do klimatyzacji, ze wszystkimi czujnikami, tyle, że nagrzewnice muszę wymienić a do tego to trzeba demontować caaały kokpit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nagrzewnicę i tunel powietrza który biegnie pod nogi ... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel powietrza powinien być ten sam tylko sposób przełączania klap w nagrzewnicy się różni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, wszystkie te części mam tylko ogrom pracy jest, więc dwa dni rozkładania i zkrecania auta będą spokojnie ;) ale w koncu jak zawieje mrozem to poczuje, ze było warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz składał to sprawdz te łapy czy pasują obie czy jednak jest róznica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic mi się nie przyda bo sam demontowałem całość i wiem jak to ma iść natomiast sama elektryka to jest prawie kilometr kabla wiec z tym bedzie problem, plusem jest to, że wszystkie wtyczki mam całe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również się przymierzam tylko na razie szukam kompletu. W planach mam za równocześnie zmienić deskę wraz z tunelem na polift. Ma ktoś może jakiegoś wraka skąd można wyjąć części - chętnie sam wyjmę


Temat ogarnięty do 1Z wsadzony klimatronik :banan: podróż nad morze umilone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...