Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Carbio 1,8T Modyfikacje


Kaiser26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jak w tytule chciał bym poświęcić ten temat przeróbkom, modyfikacjom jak i też tuningowi modelu A4 B7 z silnikiem 1,8 Turbo.

A więc zaraz po zakupie mojej czerwonej strzały naszło mnie na zrobienie porządku z fabrycznym nagłośnieniem.
Rzecz która zaczęła mnie zastanawiać przed zakupem radia to to co będę potrzebował do jego zamontowania tak by działało mi sterowanie z kierownicy.
Poprzednio miałem B6 ale nie potrzebowałem żadnych udziwnień do kostki bo nie było ani sterowania z kierownicy ani innych duperelków.
W tym przypadku sprawa w moich oczach się trochę komplikuje ponieważ chce koniecznie zamontować kamerę w okolicy tylnej rejestracji która będzie mi pomagała przy parkowaniu w ciasnych zakamarkach. Widziałem wiele filmików i widziałem taki bajer że kamera cofania załącza się automatycznie po wbiciu biegu wstecznego (taki trik działa z wybranymi radiami czy można zastosować to do każdego radia).
Będę bardzo wdzięczny jeśli podacie konkretne linki i jeśli zajdzie potrzeba robienia czegoś nie plug & play o w miarę możliwości precyzyjne przedstawienie sprawy.

Kolejną sprawą są głośniki w drzwiach. Nie mam BOSE więc także lecą w pierwszej kolejności i pytanie jest następujące. Czy nie da się ich wymienić tak aby nie było trzeba demontować całej tapicerki z drzwi? Czy do niestandardowych głośników będą potrzebne tzw dystanse?
Znalazłem całkiem ciekawe głośniki Crunch http://allegro.pl/glosniki-crunch-audi-a3-8p-a4-b6-b7-przod-tyl-00-i5283318844.html. (Jeśli się z nimi spotkaliście to powiedzcie czy się nadają aby dźwięk był naprawdę dobry i przyjemny basik. Jeśli możecie polecić coś lepszego będę również wdzięczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś zdjęcia by się przydały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...