Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głębokość montażu głośników w drzwiach Audi B5 96' - moze ktos pomoze?


ElPolako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje pomocy odnosnie montazu glosnikow w drzwiach przednich- chodzi mi naturalnie o te 13stki. Jaka jest glebokosc montazowa? Ile jest tam miejsca. Chce zakupic juz cos porzadnego. Radio upatrzone wzmacniacz sub rowniez, potrzebuje tylko czegos porzadnego w drzwi przednie. Bede rozbieral tapicerke- mam nadzieje ze bedzie to w ksiazce wydawnictwa AUTO "Sam Naprawiam" - potrzebuje wymienic te glosniczki ale rowniez zalozyc centralny z pilota bo kluczyk mnie irytuje za bardzo :)

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze tak- 13stki to extra sprawa. Wiem ze moge wpakowac jakies dystanse ale nie chce mi sie w to bawic. Podstawa do dobrego sprzetu bedzie wlasnie subwoofer . Przednia scena bedzie oparta prawdopodobnie o jakies infinity albo cos typu Dego PO-650 . Akurat o to sie nie martw- to nie ma byc sprzet na zawody car audio ale ma ladnie grac.

Ponawiam wiec pytanie o glebokosc montazowa :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wejdzie tam max 60mm tak było w przypadku montazu 16tek na którymś temacie sie doczytałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o 16" tym bardziej, że da się je wstawić bez szczególnych przeróbek -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=bez+przeróbki+tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty to nazywasz bez szczegolnych przerobek? sproboj a sie przekonasz, bawie sie z tym od tygodnia i kilka razy juz cos przerabialem bo cos nie pasuje.[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 14:36_________________________________________________a wracajac do tematu jezeli chcesz kolego zamontowac te 13 w miejsce starych glosnikow to bez problemu ,nie martw sie o glebokosctylko bedziesz musial najpierw jakis dystans przykrecic bo rozstaw srub sie zazwyczaj nie zgadza. a jezeli chcesz przykrecic nejpierw panel do drzwi to i tak nie bedzie problemu u mnie 16 mialy 60cm i z bolem ale sie zmiescily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobek wielkkie dzieki za pomoc! Wlasnie o taki konkret mi chodzilo.. Szczerze wole nie bawic sie w przerobki. Nie wiem kto tu co ma w aucie. Lubie dobra muzyke ale bez przesady. Nie bede z A4 robil wiejskiego tuningu. Wstepnie chce z przodu glosniki dobrej klasy- tak 13 cm - i z tylu dwie elipsy i dwie wysokotonowki bezmagnesowe ktore wyrownaja niska czestotliwosc skrzyni basowej ktora bedzie w bagazniku. Fader ustawiam sobie na tyl i bedzie gralo dobrze uwierzcie...

Skrzynka troszke potrafi :)

http://www.youtube.com/watch?v=QW0V1WwczRI

Nie chce bawic sie w zabudowe - mialbym moze i na to pieniadze ale uzywam bagaznika bo czesto jezdze w trasy i po prostu musze miec cos co moge w kazdej chwili wyjac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...