Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 Avant zybiego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto mój dupowozik
A4B5 1.8 ADR 125HP + podtlenek LPG
Data prod. 1997
Wyposażenie
- abs
- centralny zamek
- immobilizer
- elektryczne i podgrzewane lusterka
- 2 szyby w prądzie
- Climatronic
- podświetlane dywaniki z przodu
- tunel z uchwytami na kubki
- zawieszenie seria
- 2 poduszki
- podłokietnik
- felgi alu 15' Audi (kołpaczki się malują po zakupie,bo ukradli mi na parkingu)
- regulowana kierownica

Zrobione
- wlew elpidżi przeniesiony pod klapkę ,bo Holandia tak montuje (błotnik oczywiście naprawiony i pomalowany)
- prawa strona, klapa bagażnika i maska pryśnięte na nowo , bo jakiś łach porysował (poprzedniemu właścicielowi)
- kierunki w błotnikach Hella
- w zderzaku DRL Hella
- reflektory Valeo soczewki
- nowe kable i świece
- nowy alternator
- radyjko sony X
Jest mój od niedawna dlatego ma wieślooki z tyłu, ale brak hajsu zmusza mnie do pomalowania chromu w tylnych lampach w czarny mat zamiast wymiany na ori i oklejenia całości folią
brak hokeja pod zderzakiem. :facepalm:

JEST

1471256712-800-x-449px-13615073_116204141471256986-800-x-600px-1484278_961523737

BYŁO

1433139620-1500-x-1125px-20150601_062451

1433139711-1500-x-1125px-20150601_062503

1471256883-800-x-600px-1486857_961524607

Edytowane przez zybi81

Opublikowano

Oznaczenie silnika to ADR.

A dupowozik ładny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie ;)


1433792257-1020-x-574px-DSCN0373.JPG
1433792372-1020-x-574px-DSCN0374.JPG
Środek to chyba standard
1433841348-1020-x-765px-20150609_102658.
Opublikowano

Co to za auto ? :) To chyba je lexus :banan: Zmień te lampy tylne :kox:

Opublikowano

Te lampy przednie w zderzaku, to nie jest przypadkiem zestaw DRL od HELLA ?

takie o: thumb-img-14338586372113978607.PNG

Niektórzy za to grubą kasę dawali :P

Opublikowano

lampy tylnie obowiązkowo do wymiany ! ^,^

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem że gejlooki kiepsko wyglądają i sam bym ich nie założył,ale trafił w moje ręce już z takimi,a że wyszło pare drobiazgów to na razie ograniczę się do pomalowania w środku na czarny mat i oklejenia kloszy czarną folią, a jak będzie hajsik to w od razu zmienie na oryginalne.

Opublikowano

nie oklejaj czarna tylko czerwoną ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jadę po 16:00 malować te lexy w środku. Wszystko co chromowane będzie pryśnięte w czarny mat żeby tak po gałach nie waliło, a w przyszłym miesiącu jadę okleić szkła folią (na tych lexah) zastanawiałem się nad czerwoną jw. ale chyba zdecyduję się na czarną + znaczek audi z klapy w czarny mat. Na razie jest tak.

1434372320-1020-x-765px-20150613_154724.

Wieczorem wkleję co wyszło :P

No i wyszła lipa. 1 lampa się rozkleiła,a 2 za chiny, grzałem , podważałem, trochę z boku popękała więc zostawiłem tak jak jest.

Okleje najczarniejszą folią jaką tylko znajdę :P

Zmiana planów. Ori lampy zamówione


Audi odwieśniaczone z gejkooków :decayed::banan::thumbup1::dance::dance2:

1435077969-1020-x-765px-20150623_154717.

Edytowane przez zybi81

Opublikowano

az kamien z serca spadl :decayed:

Opublikowano

odrazu ładniej :) szybki przyciemnic alu konkretne i miód malina:D

Opublikowano

Znaczek dawaj w czarny mat grill polift te halo zakładaj orginalne i jakieś alu;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś hakenkreuz był u doktora bo zachorowało eLPidżi. Po ogłędzinach magik od holendrów wyczyścił krokowca i jakiż zawór 1 stopnia (tak to określił) stwierdził że się należał i zawołał 100zł za trochę cleanera i użycie szczotki drucianej,ale o dziwo wszystko wróciło do normy. Dokładki nigdzie dostać nie mogę, zamienników chyba nie ma, muszę udać się na rajd po szrotach :P. Odwiedziłem też Rafała Sprawę (bardzo polecam) http://www.tlumiki.bydgoszcz.pl/kontakt.html i mam kilka opcji,albo wstawić kata,albo 2 komorowy wydech w yo miejsce i będzie cicho,ale chyba zostawię jak jest, niech sobie ryczy :P


Mały update. Wymieniony przegub i końcówka drążka z lewej strony (bo już był czas najwyższy :P )

1443333715-400-x-293px-12049226_10043891

Man też propozycję zamiany felg, tylko nie wiem czy warto. Z słoneczek

1443333795-400-x-384px-12027538_100506531443333834-400-x-328px-12049212_10050611 na takie. Dostałem też w prezencie mały gadżecik w postaci breloczka, który bardzo mnie ucieszył

1443333935-400-x-300px-12063376_10043277


Zima idzie, obuwie zmienione lakier nawoskowany jeszcze tylko oczy trzeba było ogarnąć. Ostatnio miałem nieprzyjemną przygodę z gościem ubranym w czarne spodnie i ciemno brązową kurtkę w nocy na nie oświetlonej trasie (mało brakowało i trzeba by było klepać maskę). Poszukałem, poszperałem i w soczewki wsadziłem HID 4300K,a w drogowe osram cool blue rewo 5000K. Opuściłem oczywiście lekko światła żeby nikogo nie razić (sprawdziłem z kumplem i nie daje po oczach) i na reszcie wszystko ładnie widzę. Myślałem jeszcze nad spryskami (tak żeby pies się nie czepiał), ale o ile pompkę i spryski z zaślepkami bym ogarnął to chyba trzeba by zmienić zderzak,bo nie wiem czy da się ogarnąć ten co mam i chyba sobie podaruję.

1449042086-960-x-720px-12311198_10316370

1449042218-960-x-720px-12299109_10316868

1449042244-960-x-720px-12279077_10316368

Edytowane przez zybi81

Opublikowano

Siemka. Spryski da się ogarnąć na tym zderzaku co masz bo każdy zderzak ma miejsce na tak owe spryski tylko trzeba trochę czasu i da się to samemu ogarnąć zresztą jest nawet o tym temat w warsztacie od A do Z ja też nad tym myślę ( widząc co się dzieje teraz z lampami przy takiej pogodzie to co chwile muszę je przecierać bo się brudzą a wiadomo co za tym idzie ) ale to na przyszły rok bo teraz trzeba znów pozbierać graty :D


Powodzonka w modach i bezawaryjności :wink:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

DRL'e ogarnięte i już działają.

1449595945-1500-x-1125px-20151208_182619

Za instrukcę dzięki j4s2c2vr


Klamor jedzie w czwartek do doktora na spa. Zrobione będzie

-Kompletny rozrząd INA z pompą Ruville
-płukankę L&M pro-line + oliva valvoline max life 5W40
- pompę wspomagania + płyn febi zieloiny mineralny
-oliwę do skrzyni castrol syntrans 75W90
- uszczelkę kapy zaworów FEBI

-uszczelka miski

Część już doszła :)

1459194366-800-x-449px-1928978_1098829081471257406-800-x-449px-12718007_10801822


Silnik ogarnięty, zrobione hamulce, kupione dystanse 25mm. Jeszcze wydech i gwint

przód

1471257175-800-x-600px-13528916_11415706

tył

1471257217-800-x-504px-5533643774.jpg

bonus :)

1471257272-800-x-449px-13510956_11387882

dystanse

1471257325-800-x-450px-13895223_10754510

1471257344-800-x-1420px-13876417_1075451

Edytowane przez zybi81

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.