Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestracja motocykla


MASA81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do osób w temacie a mianowicie kupiłem motocykl zarejestrowany w Polsce mam umowę kupna-sprzedaży motocykla i kartę pojazdu opłaciłem skarbówkę ale jest problem motocykl nie posiada dowodu rejestracyjnego ani tablicy rejestracyjnej. Czy będę miał jakiś problem z przerejestrowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można kupić pojazd bez dowodu i tablicy rejestracyjnej? :facepalm:

kupiłem bo znam właściciela motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do osób w temacie a mianowicie kupiłem motocykl zarejestrowany w Polsce mam umowę kupna-sprzedaży motocykla i kartę pojazdu opłaciłem skarbówkę ale jest problem motocykl nie posiada dowodu rejestracyjnego ani tablicy rejestracyjnej. Czy będę miał jakiś problem z przerejestrowaniem?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do osób w temacie a mianowicie kupiłem motocykl zarejestrowany w Polsce mam umowę kupna-sprzedaży motocykla i kartę pojazdu opłaciłem skarbówkę ale jest problem motocykl nie posiada dowodu rejestracyjnego ani tablicy rejestracyjnej. Czy będę miał jakiś problem z przerejestrowaniem?

tak

to żeś się rozpisał że aż o tej godzinie nie mam już siły tego przeczytać

Mam prośbę jeśli ktoś nie ma żadnej mądrej rady to niech oszczędza klawiaturę bo posty z tego działu nie podbijają licznika a mi oszczędzicie czytania!

Edytowane przez MASA81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeśli ktoś nie ma żadnej mądrej rady to niech oszczędza klawiaturę bo posty z tego działu nie podbijają licznika a mi oszczędzicie czytania!
[/quote

Kupując motocykl bez papierów nie wykazałeś się nadmiarem inteligencji, natomiast cytowany fragment twojego posta, wskazuje, że kulturą także nie grzeszysz...

Skoro motor był zarejestrowany w Polsce, to co się stało z dowodem (myszy zżarły, policja zabrała, właściciel zostawił sobie pamiątkę, skradziono, zgubiono?). Od tego właśnie zależy dalsza procedura, ale z oszczędności klawiatury nie byłeś łaskaw napisać. Nie oczekuj więc, że ktoś poda ci gotowy przepis na tacy uwzględniając każdą z powyższych opcji braku dowodu (to z oszczędności klawiatury...)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku a kim ty jesteś żeby wypowiadać się na temat mojej kultury a tym bardziej inteligencji jesteś kolejnym pseudo znawca który nie ma nic mądrego do powiedzenia a się wypowiadasz. Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...