Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] PLUS GSM-jaki telefon wybrać , prośba o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , będę zmieniał telefon. Jakoś nie siedzę w tym temacie i nie za bardzo wiem co wybrać.

Może zasugerujecie jaki będzie najlepszy?

Moje oczekiwania:

Raczej na 99% Nokia

Możliwość odbierania i wysyłania poczty email

Dobra bateria

Może być dobry aparat foto

Fajnie byłoby gdyby był GPS

Oferta dla firm -->> http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/stores/servlet/SiPhonesListCmd?catalogId=1000000002&categoryId=1000000019&storeId=10001&viewId=4

Ps. a co wogóle sądzicie o iPhonie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniłem tel. (też w Plusie) na Nokie E51 - bardzo fajny aparat - odbiera maile, ma ciekawy design, jest wygodny (prawie jak kultowa 6310i). Jedynie bateria mogłaby dłużej trzymać, no ale teraz to niestety każdy telefon ma z tym problemy..

Szczerze polecam E51. :good:

EDIT: GPS też jest, chociaż ja z tego nigdy nie korzystałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam E51 już prawie rok i GPS tam nie znalazłem... :no: ale co do nowych telefonów to tylko E66, ojciec ma -> za***isty :good: ja już odkładam kasę :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam E51 już prawie rok i GPS tam nie znalazłem... :no:

Sprawdziłem - w folderze NARZĘDZIA jest zakładka DANE GPS. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest, bo nigdy z tego nie korzystałem... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam E51 już prawie rok i GPS tam nie znalazłem... :no:

Sprawdziłem - w folderze NARZĘDZIA jest zakładka DANE GPS. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest, bo nigdy z tego nie korzystałem... :embarrassed:

zgadza się, ale jak chcesz cokolwiek zrobić to pyta się czy włączyć bluetootha żeby znalazł moduł GPS :wink4: a E66 ma wszystko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu najlepiej baterie bedzie trzymac 6310i.. :naughty:

Ja bym bral E66, kumpel pracuje w Nokii i bardzo chwali. :good: (i to bynajmniej nie dlatego ze jest ich pracownikiem) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6310i i nikt mi nie powie że istnieje lepszy telefon do pracy , szkoda że nie ma go w ofercie

W takim razie spróbuj go zregenerować, kup nową baterię itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wogóle sądzicie o iPhonie? :mysli:

Moja siostra ma iPhone. Telefon robi wrażenie, potężny wyświetlacz, mnóstwo kolorów (Windows Mobile 6 nie obsługuje tylu), powiększanie zdjęć poprzez rozsuwanie palców ale

-nie ma MMS --- ostatnio coś kombinowała i jej się udało, ale gdy była w kilku serwisach to rozkładali ręce

-prostych funkcji typu kopiuj, wklej, co jest bardzo, ale to bardzo często potrzebne

-nie obsługuje standardowych protokołów przesyłania plików, zdjęć, wizytówek czy czegokolwiek pomiędzy komórkami (również poprzez bluetooth)

Czyli, sprzęt fajny, ale oprogramowanie dupne jak cholera i co prawda w internecie są łaty, bo telefon na zachodzie b.popularny, ale te łaty nie są od Apple, tylko od ludzi którzy złamali zabezpieczenia oprogramowania telefonu, więc nie są legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N95 to już wysłużony paździerz, nie wygłupiałbym się z modelem, o którym może mieć każdy łepek z pod klatki (--> allegro). Sam napaliłem się na SE C902 i chyba takie coś będę męczył przez najbliższe 2 lata. Ma 5MPix aparat z lampą, latarkę, nie ma awaryjnej konstrukcji joysticka i jest całkiem przyjemnie zaprojektowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N95 to już wysłużony paździerz, nie wygłupiałbym się z modelem, o którym może mieć każdy łepek z pod klatki (--> allegro). Sam napaliłem się na SE C902 i chyba takie coś będę męczył przez najbliższe 2 lata. Ma 5MPix aparat z lampą, latarkę, nie ma awaryjnej konstrukcji joysticka i jest całkiem przyjemnie zaprojektowany.

niestety z tą N95 masz rację :confused4: ... gdy ja kupowałem swój telefon mało kto go miał... a teraz jak sam słusznie zauważyłeś każdy łepek pod klatką :disgust: ... ale niestety taka kolej rzeczy... z N96 bedzie to samo , chociaz ten telefon akurat olewam bo strasznie mi sie nie podoba...te okragłę kształty ..to nie dla mnie...ale mnie podobają się czarne telefony tzn wczesniej mialem samsunga d840 (tez bylo malo na polskim rynku ale niestety szybko sie delikatnie mówiac zepsuł) , ja bym stawiał na n95 8gb mimo wszystko chociaz ma on swoje minusy jak i oczywiscie plusy, no a o e66 tez duzo dobrego slyszalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o Nokię, to dużo lepsze słyszłem opinie o serii E, jak o N (E jest bardziej niezawodna). Ale uważam, że dopłacanie 30% ceny telefonu za markę Nokia to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem że ceny niektórych telefonów to lekka przesada...np nokia n96 niedawno była za 2800 :gwizdanie: ... ale jednak nokia to nokia... niestety ktoś kiedyś mówiąc że nokia robi coraz gorsze telefony miał rację... po prostu teraz ładują wszystko co się da w telefon...który z założenia miał służyć do dzwonienia...po to żeby był bardziej atrakcyjny... robią kombajny, za niedlugo to bedziemy TV sobie ogladac... suszyc wlosy, myc zeby..golic się telefonem komórkowym :cool1:, ale nokia ma swoje plusy za które warto dopłacić "pare złotych" jak np bardzo przystępne i przyjazne menu obsługiwane niemal intuicyjnie..niezależnie od tego jaki model nokii miało się w rękach wszystko było zawsze w tym samym miejscu... ponadto drugim ogromnym plusem dla którego pewnie większośc osób jest wiernym fanem nokii jest wejście zasilające... inne marki robią taką kichę, ze co nowe modele to inne wejście i kupując ładowarke samochodowe do samsunga oryginalna za 100zł do jednego modelu... do drugiego sie juz nie nadawała..a nokia... praktycznie do kazdnej jednej pasuje, mozna kupic przejsciowke i ładujesz kazdy telefon, czy to stary model z przed 15 lat, czy z obcenej oferty... w innych telefonach ładowarek musiałbyć mieć z 10 ...bo co model to inna wtyczka... zresztą to nie o tym miała byc mowa... ;) bierz n95 8gb :good: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...