Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po wymianie przepływki już nie ma tego błędu :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Hmmmm... dziwne. Mi przeplywka miimalnie zawyza.

Opublikowano
  • Autor

Teraz mam tylko błąd od sondy za katalizatorem

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

A to od tej za katem to tez mam. Ale check sie nie pali na desce wiec olewam to.

Opublikowano
  • Autor

Mi sie zapalił po jakimś czasie... I teraz co 70 km mi wyskakuje...

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

a masz gaz? jeśli tak to tylko wycięcie w programie Ci pomoże, żadne tulejki na dłuższą metę nie pomogą. A jeśli nie masz gazu to jak chcesz to mogę Ci sprzedać sprawną sondę za katem od bexa

Opublikowano
  • Autor

Nie mam gazu, sondę musze wyciąc w programie bo mam DP.

Kolejna paczka logów po wymianie akumulatora :D

http://vaglog.pl/log_232699.html

Jestem zadowolony bo wszsytko wygląda dobrze :D

Niestety mam chyba problem z alternatorem.. podczas jazdy i wogóle alternator w Vagu pokazuje 13,4 - 13.7 V.. Chyba mało?

http://vaglog.pl/log_232700.html

Opublikowano

Normalnie powinien pokazac w okolicy 14,4v to tak +/-

1v nizej moze oznaczac na male klopoty, moze trzeba tylko przeczyscic albo sprawdzic regulator napiecia...

Tragedii jeszcze nie ma ale oznaka ze trzeba sie tym powoli zajac.

Wysłano z i9305

Edytowane przez RumJanek

Opublikowano

Pompa paliwa ma ciężko. Masz podobne czasy otwarcia wtryskiwaczy. Albo filtr paliwa zapchany albo pompa juz się kończy ;-)

Opublikowano
  • Autor

Filtr paliwa wymieniony :)

Co do pompy to nie mam jak sprawdzić ciśnienia jakie podaje :(

http://allegro.pl/tester-miernik-cisnienia-benzyna-paliwa-wtryski-i5504116566.html

Takie coś może być ? :)

Edytowane przez sambo

Opublikowano

jedź do pierwszego lepszego sklepu z pneumatyka

i za manometr (do 6bar wystarczy) +2 metry węża pneumat. i 1x opaski zaciskowe

średnica węża to najlepiej 10mm wewnątrz a jak nie to 8 lekko podgrzejesz i wchodzi.

Mnie to wyszło jakieś 35zł

Edytowane przez czechcu

Opublikowano
  • Autor

A jaka końcówka ma być pod listwę paliwową? Bo z tego co wiem to na listwie jest taki cycek podobny do wentyla w rowerze :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

A jaka końcówka ma być pod listwę paliwową? Bo z tego co wiem to na listwie jest taki cycek podobny do wentyla w rowerze :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

wykręcasz ten korek a w środku będzie wentylek jak przy rowerze i jego wykręcasz właśnie czymś takim do wentylków (pytaj w rowerowym) wyleci trochę paliwa,

później nakładasz wąż z opaską na ten gwint zew. i zakręcasz opaskę a reszta tak jak przy logach 3 bieg i do czerwonego musi trzymać 4 bary cały czas

Edytowane przez czechcu

Opublikowano
  • Autor

ok. Dzięki za rade.

Wracając z pracy pomyślałem, że wykonam sobie logi (momentu obrotowego)

http://vaglog.pl/log_233358.html

Nie jest trochę za mało? - może to kwestia wyciętego katalizatora..

Opublikowano

002 jest ok 18m/s to juz nie jest tragedia, dobrze nie jest ale zle tez nie. chyba ze z gory pomiar miales. DP jest tylko in plus nie dopatruj sie za bardzo ;-) przechodziłem juz przez to, to jest samochodowa hipohondria :P

Opublikowano
  • Autor

002 jest ok 18m/s to juz nie jest tragedia, dobrze nie jest ale zle tez nie. chyba ze z gory pomiar miales. DP jest tylko in plus nie dopatruj sie za bardzo ;-) przechodziłem juz przez to, to jest samochodowa hipohondria :P

I tak traktuje to auto w miarę lajtowo :D

Moje oczko w głowie to moja Honda Prelude ;) i tam to wszystko musi być idealnie :) Tu wystarczy jak będzie bardzo dobrze :D

Chce doprowadzić tą audiczkę do zdrowej serii, żeby jechać na chipa i instalację lpg..

Opublikowano

a masz jakieś info ile sie ugra Nm i KM ze stockowego BEXa??

Opublikowano
  • Autor

Ciezko powiedzieć.. Samym programem 220 km i 300 Niutków powinno wypluć.. Na lpg może trochę wiecej.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

no to juz lepiej powinno iść. tylko do programu to wszystko musi byc zdrowe. akurat w twoim jak i moim przypadku poki co to długie czasy wtrysków ograniczają.

Opublikowano
  • Autor

Ale jak porównuje czasy wtrysków z innymi to jest podobnie.. U mnie maks jest 18.20 a u innych rownież.. Nawet 18.70

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez sambo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.