Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakby zmulony BEX. Jakie logi wykonać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyjaśniła się sprawa z filtrem?? :)

Opublikowano
  • Autor

Od tygodnia czekam na filtr w ASO.. Zamówili go w zeszły poniedziałek i nadal nic.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Witam nie chcąc zakłądać nowego tematu, postanowiłem, ze podepnę sie tutaj. MIanowicie mam podobny problem z swoim bexem, wydaje mi sie że te nie jedzie tak jak trzeba. Zrobilem logi:

DYNAMICZNE:
Przed logami kasowany błąd 16683 boost presure regulation- lower limit exceeded
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po 3 tygodniach oczekiwania na oryginalny filtr paliwa udało mi się doporwadzić Bex'a do oczekiwanego stanu.

Nowy filtr daje idealnie 4 bary na wolnych jak i pod obciążeniem... Wskazówka od manmetru nawet nie drgnie :) na filterze Boscha drgała jak głupia i ciśnienie spadało od 5 barów do 3.2 bara..

Poniżej logi:

http://vaglog.pl/log_238064.html

Widać, że na sondzie jest już lepiej, no i czasy wtrysków też są lepsze.

Chyba mogę jechać na gaz do Mławy :D

Edytowane przez sambo

Opublikowano

czasy rzeczywiście ładne no ale cofanie na serii nadal jest

gratki za dążenie do celu :) logi na 98?

Opublikowano
  • Autor

W weekend zrobie komplet logow na seryjnej DV. Bo cos moja hybryda bov po 2 tys.km nie działa tak jak powinna.

Tak logi na 98.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Jest dobrze. Cofanie az tak tragiczne nie jest. Wazne zeby na wys obr. Byly wartosci wyzerowane.

Opublikowano
  • Autor

Narazie mam tylko jeszcze mały problem z porannym odpalaniem.. Początkowo myślałem ze to problem odpowietrznika (który delikatnie sie poluzował i zapowietrzyał układ) jednak po wymianie filtra i odpowietrznika problem nadal jest, zatem wydaje mi się że to problem pompy walbro. Musiał uszkodzić sie zawór zwrotny w pompie.. O ile taki występuje. Zatem w ciagu tygodnia będę chciał zamontować oryginalny wkład pompy.

Najważniejsze, że auto wreszcie jedzie :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

nie no jak będziesz chciał tak jeździć to jest ok ale jak zaczniesz podnosić moc to cofanie też wzrośnie a wtedy ECU obcina doładowanie

i ciężko wycisnąć więcej z auta

Opublikowano
  • Autor

Powoli zaczynam tracić cierpliwość :( dziś padła pompa paliwa.Na szczęście miałem używana oryginalna w zapasie. podmieniłem i auto działa, jednak ciśnienie na listwie jest 4,5 bara podczas jazdy spada do 3.9 bara.. Czyżby padająca pompa uszkodziła nowy filtr z ASO, który zamontowałem w poniedziałek i wskazywał równo 4 bary na wolnym jak i pod obciążeniem.. Czy po prostu pompa jest zła...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Powoli zaczynam tracić cierpliwość :( dziś padła pompa paliwa.Na szczęście miałem używana oryginalna w zapasie. podmieniłem i auto działa, jednak ciśnienie na listwie jest 4,5 bara podczas jazdy spada do 3.9 bara.. Czyżby padająca pompa uszkodziła nowy filtr z ASO, który zamontowałem w poniedziałek i wskazywał równo 4 bary na wolnym jak i pod obciążeniem.. Czy po prostu pompa jest zła...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

daj zdjęcie tej ori na prv bo ja swoją wyciągałem kilka razy to pamiętam jak wygląda

sprawdź jeszcze styki przy wtyczce czy nie mają nalotu albo coś

Edytowane przez czechcu

Opublikowano
  • Autor

Nie mam foty, Ale jest taka sama jak moja stara oryginalna,Ta która miałem zanim zamontowałem walbro, która padła.. No nic postaram sie podmienić pompę na inna i zobaczę.. Ale podejrzewam, że padająca walbro uszkodziła regulator w filtrze paliwa..

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Nie mam foty, Ale jest taka sama jak moja stara oryginalna,Ta która miałem zanim zamontowałem walbro, która padła.. No nic postaram sie podmienić pompę na inna i zobaczę.. Ale podejrzewam, że padająca walbro uszkodziła regulator w filtrze paliwa..

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

walbro daj na reklamacje ale pot takim czasie to bym się doszukiwał dodatkowej przyczyny

Opublikowano
  • Autor

Walbro okazało sie podróbka wiec nie mam co zgłaszać ;)

Nauczka i tyle.

Ale boje sie ze filtr mi sie przy okazji rozwalił.. Zrobie logi i zobaczę jak to wyjdzie..

Czy to prawda ze do lpg benzyna musi być idealnie ustawiona?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez sambo

Opublikowano

Walbro okazało sie podróbka wiec nie mam co zgłaszać ;)

Nauczka i tyle.

Ale boje sie ze filtr mi sie przy okazji rozwalił.. Zrobie logi i zobaczę jak to wyjdzie..

Czy to prawda ze do lpg benzyna musi być idealnie ustawiona?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

jak problem jest z samą pompą to nie koniecznie ale ja walczę z gazem już sporo czasu zestaw mam dość bogaty a i tak od 5500obr/min idzie na ubogo

więc im lepiej benzyna zestrojona tym łatwiej ustawić gaz

przy twoich czasach wtrysku na pb (ze sprawną pompą) powinno być ok cofanie ci się wyzeruje bo gaz ma więcej oktan ale czy wszystko będzie si to nikt nie wie

Opublikowano
  • Autor

No tak ale czy moge jechać z kiepska pompa paliwowa na instalacje gazu? Czy priorytetowo trzeba ja wymienić na 100% sprawna

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

No tak ale czy moge jechać z kiepska pompa paliwowa na instalacje gazu? Czy priorytetowo trzeba ja wymienić na 100% sprawna

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jak gazownik ma pojęcie jak ustawić lpg po wskazaniach z vaga to można zakładać, a jak umie tylko regulować wg. map to moze miec problem.

Opublikowano
  • Autor

Jade specjalnie do Mławy do Jarka. Mam nadzieje ze da rade :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

na szybko dziś rano logi:

http://vaglog.pl/log_238465.html

Chyba jest ok :)

Opublikowano

a co zrobiłeś? nowa pompa?

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem logi po wymienię pompy na stara oryginalna.

Zostawiam chyba tak jak jest.. Ciśnienie na listwie 4,5bara pod obciążeniem spada do 3,9-4,0 bara. Wiec padająca pompa walbro mogła go uszkodzić.. Jeszcze tylko wsadzę oryginalna DV i zrobie ostateczne logi.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Nowe logi na oryginalnej DV. Klimatyzacja włączona.

http://vaglog.pl/log_239120.html

Mam pytanie odnośnie 032.

O ile w kanale 033 jak jest - to jest za duzo paliwa.

Czy sprawa wyglada tak samo w 032?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.