Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Avant 18 Czy 19 prosze o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukałem juz wszędzie i nigdzie nie znalazłem wiec postanawiam sie zapytać odnośnie felg do audi a4 b6 .
Czy felga 18 czy felga 19 .
Czy przy seryjnym zawieszeniu felgi 19 nie będą tarły gdy do tyłu zapakuje np 2 osoby. oraz jak na felgach 18
Jak ze skrętem czy będzie obcierać o nadkole 19 i 18
Jak jest z wypełnieniem oraz widokiem optycznym na 19 oraz na 18 nigdzie nie moge znaleźć porównania które by mi to zobrazowało.
Oraz jezeli juz pisze prosił bym jaka opona na 19 i 18 jezeli juz sie zdecyduje.
Wszystkim forumowiczą z góry dziękuje za odpowiedz .:)

Opublikowano

18/19 przy seryjnym zawiasie nic nie będzie obcierało(na glebie też nie).
11200982_356036791269026_726529578672684

Bierz 19", najlepiej parametr 8,5" ET35

Opublikowano
18/19 przy seryjnym zawiasie nic nie będzie obcierało(na glebie też nie).

Serio? Nawet przy 10j i et20? Nie sądzę...

Arku, co nagle to po diable. Za dużo spraw poruszasz na raz. Powoli, po kolei.

Kwestia obcierania, skrętu oraz wypełnienia nadkola przede wszystkim jest zależna od szerokości felgi, jej osadzenia, rozmiaru opony oraz rodzaju zawieszenia. 18/19" to tylko średnica felgi, pomiędzy którą nie odczujesz żadnej różnicy, natomiast wizualnie na 1BA te rozmiary będą wyglądać słabo.


Przejrzyj galerię, jest tam sporo zdjęć 18 i 19" na różnych zawieszeniach. Będziesz miał jakiś punkt odniesienia.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje bardzo za odpowiedz .
Afroo juz sie zabieram za przeglądanie.

Opublikowano

czy np na feldze 8j et 35 i zawias s-line na oponach 235/35 bedzie ocierac?

Opublikowano

Zartujesz?

Jeszcze dużo będzie brakować aby obcieralo. 1bv jest dość wysoki, a et felgi idealnie osadza koło we wnece

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mam 1BE, fele 8J, 225/40/18, et 35 i jeszcze jest mega duzo luzu!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no widzisz ja mam 1be springi eibach i tyl flegi 225/40/18 et 20 i czasami ociera

Opublikowano

jaka szerokość felgi??

ET 20 wystaje już za obrys więc nic dziwnego że obciera.

Opublikowano

7.5

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A powiedzcie jak z komfortem na tych 18' i 19'? Jak na progach zwalniających? Mieszkam w mieście gdzie są połatane drogi wstawkami i sie zastanawiam czy na 18 nie będzie jak na taczce? Mam seryjna zawieche b7 quatrro.

Opublikowano

A powiedzcie jak z komfortem na tych 18' i 19'? Jak na progach zwalniających? Mieszkam w mieście gdzie są połatane drogi wstawkami i sie zastanawiam czy na 18 nie będzie jak na taczce? Mam seryjna zawieche b7 quatrro.

Witaj,

Do seryjnej zawiechy 1BA nie pchałbym nic więcej niż 17".

Większe będą wyglądać jak dyliżans na dzikim zachodzie :D

Przy 1BE i 1BV na naszych drogach nie czuje utraty komfortu między 17 i 18" (opona 235).

Obecnie jeżdzę na 1BV i 18" - krótki skok amora ale jest jeszcze komfortowo. Trzyma się drogi rewelacyjnie.

Na 19" i sport zawieszce będzie twardo ale to indywidualna sprawa :D

Pozdrawiam!

  • 2 lata później...
Opublikowano

Pozwolicie, że odkopię.

Zakładam Bilstein B8 + Springi Eibach -30/30 i do tego chciałem wrzucić felgę 19"

Co wybrać, co będzie na pewno leżało jak trzeba.

- 19" 8,5J ET35 czy

-19" 8,5J ET45

 

Do tego opona 235/35/19

Edytowane przez Iwson

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dołączę się do tematu, żeby nie tworzyć nowego.

Felgi 19" 8,5J ET30 jest 64cm do błotnika, myślicie że będzie obcierać? Jaką oponę założyć najlepiej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.