Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przelany poziom oleju. Trzeba odsysać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Panowie zmieniałem dzisiaj olej i trochę mnie się przelało :) .

Nie chce mi się bawić w odsysanie i nawet nie mam czasu (robota goni) .Wydaje mi się że nie powinno być problemu i można zostawić taki poziom

ale dla spokoju ducha chciałem się zapytać o wasze zdanie .

Można zostawić taki poziom oleju ? zaznaczony czerwoną kreską, wychodzi lekko ponad zagięcie.

Pacjent - TDI AFN 110KM

36bee6c1b482b.png

c1091d8dca514.jpg

z góry dzięki za pomoc :hi: i wyrozumiałość

Edytowane przez e2rd-85

Opublikowano

Fotki nie działają. Jeśli nie nalałeś dużo ponad max to może być. Rozejdzie się . Jednak jeśli to znaczna ilość może dojść do rozszczelnienia np. na simeringu. Duża strzykawka z wężykiem i po sprawie.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

Fotki nie działają. Jeśli nie nalałeś dużo ponad max to może być. Rozejdzie się . Jednak jeśli to znaczna ilość może dojść do rozszczelnienia np. na simeringu. Duża strzykawka z wężykiem i po sprawie.

Mi pokazuje normalnie te fotki .

Tutaj linki do zdjęć gdyby komuś nie wyświetlało

http://zapodaj.net/images/36bee6c1b482b.png

http://zapodaj.net/images/c1091d8dca514.jpg

Poziom zmierzony już po przejechaniu kilku kilometrów (czyli filtr swoje zassał) i odczekaniu 2 godzin (wszystko spłynęło).

Edytowane przez e2rd-85

Opublikowano

Dokładnie filtry w AHU czy AFN są bardzo pojemne więc z pół miarki od odpalenia od razu znika.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie filtry w AHU czy AFN są bardzo pojemne więc z pół miarki od odpalenia od razu znika.

Poziom oleju na zdjęciach już po odpaleniu i przejechaniu kilku km .

Opublikowano

Jacek, chodzi o simmering wału?

Ja miałem przelane ok. 200ml przejezdziłem troche, odma swoje wypluła i jest spokój ;)

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

Może być i wału , może to być uszczelka. Puści w najsłabszym miejscu. Co do przelania to taka ilość nic nie powinna zrobić. Pewnie filtr oleju nie zalewałeś i ubyło ( tak tylko przypyszczam).

Opublikowano

Miałem wymienianą uszczelkę pod miską i mechanik wlał całe 5L i ten nadmiar 200ml był po przejechaniu kilka km.

Dolot zaciągnął nadmiar z odmy i teraz jest w porządku.

Z tego co wiem to gdy jest zbyt duże ciśnienie w komorze wału korbowego np. w przypadku zapchanej odmy to olej najczęściej wybija przez bagnet?

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano
  • Autor

Panowie na telefonie zauważyłem że zdjęcia nie działają , Także próbuję naprawić błąd

Poziom na zdjęciu już po odpaleniu i przejechaniu kilku kilometrów. Wychodzi lekko ponad zagięcie .

Pacjent - AFN 110KM

534_bez_tytu_u.png

Bezpośredni link do zdjęcia http://zapisz.net/images/534_bez_tytu_u.png

Dajcie znać jak dalej nie działa

Edytowane przez e2rd-85

Opublikowano

Zdjęcie działa.

Tyle co zaznaczone czerwoną kreską to pikuś - Rozejdzie się po kościach.

Opublikowano

Bez przesady silnik nie wystrzeli, rury nie wygnie, miałem tak nie raz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.