Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w Lublinie najlepiej obecnie gazować auto?


tarkot

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem gazowania swojego auta.Do kogo najlepiej podjechać?Kto zna się na rzeczy?Waszym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-Gaz
Adam Rogowski
Snopków 56A
21-002 Jastków

Tel. 609258834
[email protected]
http://adamrogowski.net/

dobry fachowiec,którego można polecić tylko troszkę drogi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Troszkę drogi"? IMO przesadnie. 4kPLN wołać za instalację do R4 to niezłe szaleństwo... a najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze każe wcześniej kupić uszczelkę pod kolektor dolotowy... które kosztuje bagatela poniżej 50PLN :grin:

Poza tym, jeśli powyższe Ci nie przeszkadza, umawiaj się i montuj. Większość ludzi, którzy tam montowali jest zadowolonych, a negatywnych opinii stosunkowo niewiele... co wg mnie i tak nie tłumaczy cen jakie życzy sobie ten pan.

Zagadaj do chłopaków z Warsztatowni. Mają opanowane 1.8T, a do tego nie można przyczepić się do strony estetycznej montażu. Zrobią nie gorzej od Rogowskiego, a zapłacisz normalne pieniądze, czyli tyle ile taka instalacja powinna kosztować.

Zechcesz to przy wolnej chwili wrzucę zdjęcia jak to u mnie zrobili.

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze podrzuc te fotki.wtryskiwacze listwa czy raczej pojedynczo?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Troszkę drogi"? IMO przesadnie. 4kPLN wołać za instalację do R4 to niezłe szaleństwo... a najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze każe wcześniej kupić uszczelkę pod kolektor dolotowy... które kosztuje bagatela poniżej 50PLN :grin:

Poza tym, jeśli powyższe Ci nie przeszkadza, umawiaj się i montuj. Większość ludzi, którzy tam montowali jest zadowolonych, a negatywnych opinii stosunkowo niewiele... co wg mnie i tak nie tłumaczy cen jakie życzy sobie ten pan.

Zakładałem u tego Pana w tym roku, nie dokupowałem żadnej uszczelki, koszt instalacji 3.5kPLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...