Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skąd ten dzwięk pochodzi? FILMIK!


Trzciniak0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powiedzcie mi skąd pochodzi ten dzwięk? Nie jest stały, czasami na postoju tak dzwoni. Nawet z rana jak odpale i rusze, to ten dzwięk razem z turbo pracuje, tak jak by zaraz ta siatka za turbo? Nie mam pojecia. Bo jak zimny dam delikatnie gazu, to jest też gwizd. Turbina po regeneracji dodam. Gdzie szukać przyczyny? Jeśli nie odpowiedni dział to proszę o przeniesienie i przepraszam z góry.

http://pl.tinypic.com/r/r78z9j/8

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze porwana plecionka?? :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak....

w passacie mojej lubej jest juz lekko na ukończeniku turbinka ... jednak nei chodziła zbyt głosno, było ją słychac...

sytuacja się zmieniła gdy zmieniłem ori plecionke na plecionke fishera ... turbo zaczelo chodzic 2x glosniej. i wyje tak jak u Ciebie, dodam ze nie mam kata a to tez poteguje dzwiek turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po wymianie plecionki zaczynam słyszeć to na wolnych obrotach. Na zimnym silniku masz może jakieś dziwne odgłosy z tak jakby z wydechu przy 2tys a jak się przejedzie chwile to ucicha? Ciekawe czy to się z tym wiąże i czy mamy to samo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalizator mam, turbo jest po wymianie jakieś 2 tyg. Dzwięk nie jest cały czas. Czasami buczy jak na filmiku doddasz gazu i ucicha. Druga sprawa, mam takie coś że jak dam gazu gwiżdze coś? Dla mnie jest to taki gwizd, tak jak by był dziurawy wężyk albo luźny. Jak nie zpomne nagram film. Dam pare razy na obroty i ucicha. Może to plecionka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taki dźwięk tylko przy niskich temperaturach. i tylko przy granicach 2tyś . Przeważnie do 4 biegu to występuje potem ucicha i pojawia sie znowu dopiero na zimnym silniku.. Spotkał się ktoś z tym ?

http://tinypic.com/usermedia.php?uo=bbi8MiGk22O6cdr3hfnWaIh4l5k2TGxc#.VYfonPntlHx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem w 1.8t podwójny tłumik przy przyśpieszaniu i schodzenia z obrotów (2800-3200obr.) z wydechu wydobywa się dźwięk nie wiem jak go opisać jakby praca turbo ? gdy silnik nie jest w dannym zakresie wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...